Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolat! Tanácsok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat! Tanácsok?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a barátnőmmel. 250 km-re lakunk egymástól. A hétvégéken mindig találkozunk. Péntek estétől vasárnap estig együtt vagyunk. Engem ide köt a munka, ő suliba jár. Az összeköltözés még 2-3 évig nem nagyon fog összejönni. Nagyon szeretjük egymást. Én viszont kezdek kikészülni ettől a kapcsolattól. Hétköznap kevesebbet tudunk beszélni, hajtok azért, hogy a hétvégére meglegyen a pénz a benzinre, hogy többet láthassuk egymást. De nagyon stresszes kezdek lenni már és ez meglátszik a kapcsolatunkon is. Egyre többet veszekszünk. Emiatt még stresszesebb vagyok és nem birom ezt már. Legszivesebben összepakolnék és kimennék az egész világból. Nagyon szeretem ezt a lányt, imádom...de ez a távkapcsolat nagyon nehéz nekem. Ő jobban birja. Engem viszont megvisel. Szeretem és nem akarok nélküle élni.


Valaki tud tanácsot adni, hogy mit tegyek? Hogy tudnám valahogy ezt megoldani vagy túltenni magam ezeken a problémákon?



2014. febr. 10. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebben a cipőben én is jártam Én pesti (szinte) Ő nyíregyi és ugyanez volt a helyzet,a lényeg hogy nincs tanács mert az idő eldönti,szétmentünk de szinte mindennap beszélünk.
2014. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pest környéki vagyok én, ő denreceni:) Hasonló a helyzet csak én nem akarok szétmenni vele. Nagyon szeretem. De ez igy nagyon nehéz.
2014. febr. 10. 17:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Valahogy jöjjön fel,nekünk is ez kellett volna,őszintén totál depressziós lettem azóta pedig nem gondoltam volna hogy ennyire megvisel. Lépni kell mielőtt megmérgezi a sok negatív dolog a kapcsolatot.
2014. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

énis ebbe a cipőbe járok távkapcsolat 200km másfél éve ez ellen konkrétan semmit nem lehet tenni szerintem mert mindkettőtöket köt a munka meg a suli..nekem még kb. egy év a suliból ő most fejezi be az iskoláit engem meg még ide fog kötni az iskola. rettentő nehezen viselem ő talán jobban, szenvedek már miatta...ezen csak a költözés segíthet, vagy a megszoksz vagy megszöksz dolog, de mostanába engem is sűrűbben foglalkoztat a szakítás gondolata mint a boldog közös jövőnk :/

18/l

2014. febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mi másfél éve vagyunk együtt a barátommal és 220 kilóméterre lakunk egymástól.. 16 évesek vagyunk mindketten.. sajnos 3 hetente tudunk találkozni, de akkor is csak úgy, hogy ha én megyek.. képzelheted, hogy nekünk sem lehet valami könnyű.. rengeteget veszekedünk mindig.. Ha adhatok egy tanácsot, próbálj meg találkozáskor ne az ilyenekre gondolni, és ezen kattogni. Rengeteg hétvégénket tönkretette ez a dolog. És én voltam mindig ilyen..:/ most már könnyebben megy minden, pedig még előttünk az élet, én jövőre vizsgázom is, és még sem aggódom... Tudom, hogy nagyon nehéz a minden napokat túl élni, hiszen nincsen melletted az a személy aki a lelki társad, akinek bármit elmondhatnál. De próbálj meg megnyugodni :) Lehet az is segítene ha a barátnőddel megbeszélnétek mindig a problémákat
2014. febr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Most azon vagyok én is, hogy fújok egyet és megpróbálok pozitivan gondolkodni és nem elrontani a hétvégéket ezekkel:) Én is eljátszottam már a szakítás gondolatával de azt nem birnám megtenni. Túlságosan szeretem ahhoz. Egyszerűen képtelen lennék a tükröbe nézni azzal a tudattal, hogy azért hagytam veszni életem szerelmét mert nem birtam ennyit ki:$
2014. febr. 12. 18:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Helokaaa. Nemtudom aktualis e meg a gondod..azota ket ev eltelt.. :) en is tavkapcsolatban elek miskolc sopron tavolsag tehat 400km :( neheznek nehez.volt az elejen de mar megszoktuk.. mi ket es fel eve vagyunk egyutt es meg fel ev van hatra :) havonta egyszer tudunk par napra talkozni aaltaban hetvegen. Nalunk egyfolTaban megy a messenger webkam telefonalas.. es zgyanugy imadjuk egymast mint az elejen..tudjuk miert kezdtuk elez es ez xcel hogy egyutt legyunk mindig szem elott van :) nem szabad feladni. Voltak melypontok de szerencsere tulleptznk rajta es mar lassan vege a varakozasnak.. ha azota esetleg egyutt eltek vagy meg egyutt vagytok akkor gratulalok :)
2016. nov. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!