Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, szerelem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, szerelem csak akkor alakulhat ki, ha jól ismerjük a másikat?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy csak tetszés, meg fellángolás, ha nem ismerjük alaposan a lányt/fiút. Én ezzel nem értek egyet, mert tavaly májusban nagyon megtetszett egy lány, nem sokkal később már csak rá gondoltam, élőben is mindig őt néztem, facebookon is mindig néztem az adatlapját, valamint akárhányszor jött szembe velem, mindig jött egyfajta "mini szívroham". Én azt mondom, hogy szerelmes voltam belé, mert bár ma már nem ilyen intenzívek az érzéseim, de még most is nagyon odavagyk érte, annak ellenére, hogy hosszabban csak facebookon beszéltünk, és csak köszönőviszonyban vagyunk. Ti mit gondoltok erről?

2014. febr. 13. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Képzeld el, ahogy a seggé vakarja aztán megszaglássza az ujjait utána. Olyan kis helyes, nem? Mi van akkor, ha egy szociopata? Vagy leszbikus... ?
2014. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem, és pont emiatt mennek tönkre a kapcsolatok, mert csak később derülnek ki olyan dolgok a másikról, amik esetleg zavaróak lehetnek vagy egyenesen taszítóak.
2014. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valakit meg olyan alaposan megismerünk hogy csak na, és mégsem alakul ki semmi. Lehet, hogy egészen nevetséges apróságokon múlik a dolog.
2014. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!