Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 17 éves lány és egy 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 17 éves lány és egy 26 éves fiú között kialakulhat szerelem? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Egy ideje már ismerem a fiút, ő is kedvel engem, tetszünk is egymásnak. Személyesen még nem találkoztunk, de tervezzük már, hogy pár héten belül élőben is fogunk beszélni. Nincs barátnője, meg eddig komoly kapcsolatai voltak, de csak tőle fiatalabb lányokkal. Szüleim nem tudom mit szólnának hozzá, pedig nagyon aranyos srác, komoly tervekkel. Én "normális" lány vagyok, nem az a bulizós fajta, nem iszok, nem cigizek, gondolok én is a jövőmre, jól tanulok.
2013. aug. 16. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sima ügy.
2013. aug. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy férfiként miért egy kis tinivel kezd ki de az ő dolga..

Lehet.

2013. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
persze , a fent leírtak alapján szerintem nagyon nagy esély van rá :) sok szerencsét :!
2013. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2013. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én 26 vagyok: simán!
2013. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szerelem nem életkorhoz kötött. :))
2013. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
pedomaci beájulna
2013. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Szerinted egy 17 éves még pedomaci kategória?? :D

A kérdésre válaszolva, szerintem teljesen oké.

2013. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ő nem de a felállás 17-26 kicsit az :D
2013. aug. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9 év És ez még itt is nevetségesen sok :D

És ne jöljön mindenki azzal az irtózatos baromsággal hogy a szerelemben nincs kor határ ez ugyan igaz de a való életben igen is van kor határ és ez az ami számít.De aki 26 éves fejjel akar kikezdeni egy 17 és kis csitrivel :D Az se normális csak max szimplán meg akarja dugni mert többet nem fogsz kapni tőle.. :D DE ha akarod nyugodtan cseszd el az életed hiszen az nem az én bajom lesz hanem a tied :D Én az ilyen embereken már csak röhögni tudok és meg vettem őket.. mert ez sose volt és sose lesz egészséges vonzalom.. Ez el szomorító inkább .. :/

2013. okt. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!