Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez egy betegség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy betegség?

Figyelt kérdés

A lényeg a következő: volt nekem egy barátnőm, akit nagyon szerettem, mondhatni meg is fojtottam vele. Szakított velem. Kórházba is kerültem.(Emiatt) Már vagy háromnegyed éve volt a szakítás, és még mindig nem hagy nyugodni a gondolata. Megfigyeltem, hogy rohamokban jön: egyszer csak eszembe jut, és akkor elkezdek sírni és elkezdek terveket kiagyalni a visszaszerzésére(nagyon kellemetlen állapot) Amíg mással randizok, addig elfelejtem, de ahogy abbamarad a randi, akkor már azonnal visszatér, és mintha valami betegség lenne, tüneteket produkál.NEm tudok tőle megszabadulni, már az imáimba is belefoglaltam(még nem hozta meg gyümölcsét)

MOst itt lehet nem tűnik annyira szörnyűnek, de ha ti ezt átélnétek, akkor ti is úgy lennétek mint én.

NEm is lakik a közelembe, nem is találkozok vele, a csaj mindenhol letiltott engem, nem kér belőlem, utál, gyűlöl, van már másik krapekja stb. ÉS egyszerűen nem tudok tőle megszabadulni. Az már csak hab a tortán, amikor rólad álmodok, akkor ráadásul és olyanokat, amikor már nem jár az eszemben és mintha isten sugallná(pl egy filmtalálkozó előtt közvetlenül, hogy menjek el rá, mert talán összefutok vele)

Bocs a hosszúságért, nincs most kéznél egy jó pszichológus, és szerintem jobb megosztani ezt embertársaimmal, semmint szakemberrel. Emberi tanács kell, nem szaktanács



2014. febr. 15. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:

I know that feel bro.


19 éves vagyok, 3 évig voltam szerelmes egy lányba, viszonzatlan volt a dolog. Az egyértelmű visszautasítás után hónapokig teljesen magam alatt voltam én is (bár kórházba szerencsére nem kerültem), aztán az segített, hogy megismertem egy lányt, akivel jóban lettem, sokat beszélgettünk (ez volt kb fél éve), azóta pedig ennek köszönhetően sikerült majdnem teljes mértékben túllépnem ezen a viszonzatlan szerelmen.


Amúgy meg... Idő. Sok idő. Ha bejön a képbe egy másik lány, akkor kevesebb. De idő kell. Aztán jobb lesz, hidd el.

2014. febr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, bár mondanám, hogy nekem ez a szép lány kell, úgysem fog összejönni, mert van másik barátja és ráadásul le vagyok mindenhol tiltva. :(
2014. febr. 15. 10:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Őt hagyd, kezdj új kapcsolatba. Az sem jó, ha viszonzatlanul hónapokig próbálkozol, mert a lány mindig odébb rakja a randi időpontját. Én így jártam, felesleges pár hónap volt az életemben, amit ráfecséreltem, csak én hülye azt hittem, hogy tényleg közbe jön neki valami...
2014. febr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hehe, vicces lehet hogy közbe jön neki mindig valami :D

nem hagyom, mert szeretem. nem bírom hagyni,hülye vagyok, de ez van

2014. febr. 15. 10:08
 5/6 supra01 ***** válasza:

Szia!

Az élet ilyen, és rengeteg dolgot el kell fogadnod majd még ami nem tetszik neked, de akkor is túl kell lépni rajta, mert begolyózol.

Pl. lehet, hogy a gyereked majd megbukik az iskolában, vagy eltöröd a kezed életed legfontosabb teke meccse előtt, vagy meghal valakid, vagy földrengésben összedől a házad! Bármi lehet, de túl kell lépni rajta!

Szóval felejtsd el és keress új kapcsolatot!

2014. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre nincs emberi tanacs , magadtol nagyon nehez tullepni rajta,hidd el,hogy szakember kell hozza,pszichologus, kineziologus ,mert teljesen tonkre fogod tenni magad benne
2014. febr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!