Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni azt a pasit, akihez sajnos még mindig gyengéd érzelmek fűznek, és nemrég közvetlen kollégák lettünk? (Régebben nem voltunk azok. )

Figyelt kérdés

Huszonéves nő vagyok, ő a harmincas évei végén jár. Egy munkahelyen dolgozunk, de más osztályon. Független emberek vagyunk mindketten. Hónapokkal ezelőtt elkezdett érdeklődni irányomban, nekem először férfiként nem jött be, de addig tette a szépet, hogy én is belebolondultam. Ő előadta, hogy milyen komolyan gondolja velem, és tényleg úgy is tűnt. Elkezdtünk titokban "járni", de igen rövid idő alatt vége is lett, én sem éreztem jól magam ebben a "kapcsolatban", mert amikor már viszonoztam az érzelmeit, ő elkezdett visszavonulót fújni, és ritkán ért rá stb. Végül is ő mondta ki, hogy "szüneteltessük a párkapcsolatot". Megkönnyebbültem, de ugyanakkor pokolian szenvedtem is, már csak azért is, mert szexuálisan nekem ő volt az első (igen, későn érő típus vagyok), nyilván a tapasztalatlanságom miatt nem sikerült olyan jól ez a pár alkalom, nekem nagyon fájt, ő meg ezt nagyon rosszul viselte.


A szakítás után pár hétig nem beszéltünk, aztán hivatalos okokból újra kommunikálni voltunk kénytelenek. De hamarosan megint jóban lettünk, haveri lett a viszonyunk. A vonzalom továbbra is megmaradt, ez látszott apró érintésekből. Azóta egyszer újból egymásba gabalyodtunk, de nem feküdtem le vele. A viselkedése nem egyértelmű, valamikor gyengéd és kedves, máskor meg napokig nem keres.


Meguntam ezt, és elhatároztam, hogy véget vetek ennek. Találkoztunk, megbeszéltük, ő elmondta, hogy annak idején komolyan belém szeretett, de most rájött, hogy mégis a volt nőjét szereti, és vissza akarja hódítani. (A volt nője nem áll vele szóba.) Rossz volt ezt hallani, de tudomásul vettem, és legalább könnyebben le tudom zárni, gondoltam.


Az ám, csak hogy nemrég ide helyezték a mi osztályunkra. Teljesen kiakadtam, hogy fogom tudni így elfelejteni. Ráadásul megint újrakezdődött az incselkedés, flörtölés kettőnk között, ölelget, most szájrapuszit is adott.


Ugyanakkor azt is látom, hogy egy másik kolléganőnkkel órákig dumál, és elég valószínűnek tartom, hogy fűzögeti.


Azt kell még tudni róla, hogy amikor elkezdtem itt dolgozni, egyszer azt mondták róla a kolléganők, hogy szeret rányomulni a munkahelyen a csajokra.


Tudom, hogy hülye vagyok és hagyom magam, de az a kérdésem, hogy hogy tudnám őt elfelejteni így, hogy mindennap látom? És hogyan viseljem el, hogy esetleg más csajt fűzöget? Az eszemmel tudom, hogy nem kéne vele foglalkoznom, de sajnos még mindig kötődöm, vonzódom hozzá.


Köszi annak, aki válaszol.



#szerelem #szerelem kollégával
2014. febr. 15. 13:03
 1/7 anonim válasza:
100%

Erre véleményem szerint két jó megoldás van:

1. Megutálod (előbb utóbb úgyis meg fogja mindenki). De ez, ha kollégák vagytok nem lenne túl szerencsés. Flörtölgessen, ha neki ez jó, téged kíméljen meg a komplexusaitól, mert több vagy ennél! Sokkal több! Mit akar már majdnem 40 évesen...? Más ember már a harmadik családját alapítja...

2. ,,Tüzet tűzzel". Azt mondod független vagy, és tapasztalatlan. Nos valahonnan innen gyökerezik a problémád forrása. Jelenleg nem látsz alternatívát. És ami rosszabb (cáfolj, vagy erősíst meg ebben), hogy nem nagyon bízol magadban. Hagyod magad... Hagyod, mert nem hiszel abban, hogy lenne rajta kívül ezer és ezer hormonhuszár, aki jönne a hófehér gebéjén, és csapná neked a szelet. Nincs egy másik kandúrbandi, aki csúcsra járatná a kis fantáziád, aki időnként feldobna valami eszetlen hülyeséggel, vagy valami átlátszó, de aranyos dumával ostromolgatna, hogy randizzatok már végre... stb. Na az a lényeg, hogy új kandúr kell, aki a kedvedben jár, aki mellett nőnek érzed magad. Ismerkedj, törődj még többet magaddal, ragyogj, hogy mások is észre vegyenek! Tisztázd magadban, mire van szükséged, mi az igényed, és ez alapján keresgélj! Hidd el, jönni fog az a kis dagadt puci szárnyas objektum a nyilával (olyan mint a vírus, várni sem kell, csak jön azt elkapod), és az érdeklődésed rögtön áttevődik oda, ahova annak kell.

2014. febr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Jól sejted, tényleg mintha nem bíznék magamban. A külsőmmel elégedett vagyok, észre is szoktak venni a férfiak, most is van, aki érdeklődik, csak hát ahogy lenni szokott, nekem meg ő nem tetszik annyira. Inkább attól félek, olyat nem találok, aki ennyire intelligens és vonzó, mint ez a pasi (amúgy külsőre nem nagy szám, de szövege az van, nagyon tudja csapni a szelet). Valszeg tényleg egy másik pasi lesz a megoldás.


Most már csak az a kérdés, hogy viseljem el azt, hogy a szemem láttára fűzögeti a kolléganőmet a szomszéd szobában? Majd meghalok a féltékenységtől, hiába tudom az eszemmel, hogy komolytalan férfi.

2014. febr. 15. 20:34
 3/7 anonim válasza:
100%
Ez nem valószínű, hanem biztos. Tudod jól a választ a saját kérdésedre, csak az Amigdala a fejecskédben annyira túl pörög ettől a hím egyedtől, hogy nem igazán tudsz a elszakadni tőle. Ejj-ejj, mit lehet ilyenkor tenni? Nos, a félelmed megalapozatlan, úgy gondolom. Egy jól szituált, fiatal, csinos nőt, aki ismeri a billentyűzeten a vesszőt(igazi kincs a mai világban), egyszerűen nincs az a fizikai törvény, ami meggátolhatná abban, hogy megtalálja álmai kandúrját. Na de, hogy a kérdésedre is adjak valami többé kevésbé kielégítő választ... Öhm szükséged lenne némi sikerélményre. Olyasmikre gondolok itt, ahol lehetőséged lenne kicsit jobbnak lenni a többieknél. És ami talán fontosabb, visszahozná a hited MAGADBAN (nem tudom miket szeretsz, ezért nem hoztam példát)! Ott flörtöl a kandúr a szomszéd szobában, és arra gondolsz; ,,az a ribi vajon miben jobb, mint én?" - nagyon nem egészséges gondolat. Alábecsülöd magad, miközben arra kéne gondolod ,,na ezt benézted anyukám", és mennyivel szerencsésebb vagy, hogy nem te vagy az áldozat. Egy ilyen muksó beledumálja magát a bugyiba, aztán angolosan távozik. De tudod te ezt nagyon jól. Legyél egy kicsit türelemmel, menj többet emberek közzé, minél több új arc ismerjen meg téged, belső értékeid, használd ki az adottságaid (persze csak a közízlés határain belül). Adj magadnak lehetőséget arra, hogy megtaláljon valami kevésbé kókler, de egy fél zacskó sültkrumplinál már inteligensebb pali. Az a házid a közeljövőben, hogy kitöltsd valami új elemmel, azt az űrt, amit a csávó szélcsapkodása hagyott. Tudom, tudom, könnyű mondani... De menni fog! Pasiként magyarázzam el, mekkora hatalma van a nőknek? Szerintem nem kéne... B)
2014. febr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hat kerdezo, oszinten szolva nem tudom elkepzelni, hogy erezhetsz barmit is- hanyingeren es undoron kivul- ezirant a pali irant. Mondok valamit: nekem is egy bugyihuszar vette el, 25 eves voltam. Igen, en is keson ero tipus vagyok :) Megfozte a fejem, megszerezte amit akart, aztan eltunt, meg feszbukkrol is letorolt. Azota nem lattam, de ha latnom kellene naponta, vele kellene dolgoznom, nagyon nehezemre esne nem lesullyedni az o szintjere es nem szembekopni.

A kedves valaszado minden szava igaz, a fogalmazasmodjan pedig majd szetrohogtem magam :D

2014. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bugyihuszár. :D


Előző válaszoló: de, szoktam időnként azt is érezni, hogy meg tudnám verni, de mondtam, hogy a körülmények arra kényszerítenek, hogy kommunikáljunk. Nyilván emiatt nem tehetem meg, hogy megszakítom vele a kapcsolatot és/vagy bunkó vagyok vele, mert mégis csak közvetlen kollégák vagyunk (most már). Ha nem kéne együtt dolgoznunk (akárcsak ha megmaradunk távoli kollégáknak), nem lenne kérdés, hogy mit tennék.


Meg amúgy nálunk nem volt drasztikus eltűnés, letörlés, bár attól még rettenetesen fájt az, ahogy viselkedett, és közölte, hogy inkább "szüneteltessünk".


Próbálom a negatív dolgokat felidézgetni magamban, hátha így könnyebb lesz.

2014. febr. 17. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaaaa, a bugyihuszar nem tudom, hogy jutott eszembe, valoszinuleg az elozo valaszolo hatasara :)) en ezeken szakadtam: "hormonhuszár, aki jönne a hófehér gebéjén", "kandurbandi", "dagadt puci szárnyas objektum a nyilával", "egy fél zacskó sültkrumplinál már inteligensebb", stb.


Kedves #1 es, ha valamikor konyvet irsz, mindenkepp ertesits, ha megjelenik :D

2014. febr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Felmondott! :)
2014. máj. 4. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!