Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok-fiúk, veletek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-fiúk, veletek volt már olyan végzősként hogy dilemmáztatok hogyan hozzátok összhangba az egyetemi tanulmányotokat a jól megszokott párkapcsolatotokkal?

Figyelt kérdés

Sajnos elérkeztem ahhoz a fordulóponthoz hogy továbbszeretnék menni egyetemre. Viszont van már egy jól meg szokott 7 hónapos kapcsolatom.

Több helyet is bejelöltem ahol tanulni szeretnék, köztük egy olyat is, ahol egy egyik külföldre esik.(Románia)

Régi nagy álmom válna valóra oda bekerülni, de mi lesz így magánéletemmel? Mi lesz ha csak ide sikerül felvételt szereznem?

Nagyon szeretem a barátomat, de hallottam már hogy emiatt sok kapcsolat ment tönkre, mi viszont nem akarunk szakítani. Lenne így értelme a kapcsolatnak?

A szívemre vagy az eszemre hallgassak? Mi az arany középút ilyenkor?? Teljesen tanácstalan vagyok...

19L



2014. febr. 16. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Aranyom,úgy meg fogsz változni,hogy magadra sem fogsz ismerni.Egészen biztos,hogy új kuki(k) fognak benned járni.
2014. febr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolatod elég erős hozzá, hogy kibírja a távolságot, és mindkettőtök olyan személyiség akiknek ez menne, akkor ne szakítsatok, ha viszont tudod hogy nem bírnátok csinálni, jobb ha külön utakon folytatjátok, ez az én véleményem.
2014. febr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy 7 hónapos kapcsolat még nem a világ... nem is vagytok együtt olyan régóta, hogy az tényleg olyan igazán "jól megszokott" lenne, de ilyenkor még általában nagy a szerelem, még nem szállt fel a rózsaszín köd, szóval van esély rá, hogy egy ideig távkapcsolatban is tudjátok folytatni. A távkapcsolatot viszont csak az igazán erős szerelem bírja ki, úgyhogy ezt akár egy próbának is felfoghatod. ;)
2014. febr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszok, azért még várok pár tanácsot!:|
2014. febr. 16. 11:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Amikor az egyetemet kezdtem, majdnem 2 éve voltunk együtt a párommal. Osztálytársam volt, úgyhogy nagyjából mindennap találkoztunk. A mi kapcsolatunk nem bírta ki a váltást. Új barátok, új arcok, merőben új helyzet, ő az ország egyik végén, én a másikon (kis túlzással). Nem tudtunk kitartani egymás mellett, nagy volt a váltás, hogy hirtelen csak 2-3 hetente tudunk találkozni és rá is ment erre a kapcsolatunk.

Ismerek olyan párt is, akik kibírták 3 évig egymás nélkül, 25-6 évesek és mostmár a 9. évüket tapossák együtt. Én úgy látom az egyetemista társaim között, hogy ez a ritkább eset, de persze lehet ti majd pont ezek közé tartoztok.

2014. febr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint van rá esély? Úgy értem érdemes fent tartani ezt a kapcsolatot, lehet jövője?
2014. febr. 16. 12:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Esély mindig van és amúgyis a remény hal meg utoljára. Egyetemistaként sok kapcsolatot láttam magam körül tönkremenni, köztük a sajátomat is, így én kicsit szkeptikus vagyok, de neked kell tudnod, hogyha sok száz km-re mész tanulni a párodtól és esetleg csak havonta tudtok találkozni, azt kibírjátok-e.
2014. febr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, egyetemre jelentkeztél, távolabb is tőle, hááát... Nem sok jót ígérek nektek, de ne legyen igazam! Új arcokat fogsz megismerni, rengeteget az egyetemen, és az egyetemista lányok igen nagy részéről megvan a nem teljesen alaptalan sztereotípiánk...
2014. febr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!