Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fél éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyunk együtt a barátommal, bejelöljem a családtagjait? (többi lent)

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a barátommal. A huga, az unokatesói ismerőseim, korombeliek. De a nagynénje se ismerősöm a fb-on, nagynénje élettársa, keresztanyja, mamája se. De láttam, hogy az unokatesójának a barátja akik max 4 hónapja vannak együtt ő ismerőse a nagynénjének. Voltam már párszor a nagynénjénél, jófej csaj, emg az élettársa is. Bejelöljem őket? Vélemény?

2014. febr. 17. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vele chat-elni, akkor szerintem felesleges bejelölni. Ha ő jelöl be, akkor viszont jelöld vissza.
2014. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az elet naaaagy kerdesei :)
2014. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
teljesen felesleges. majd ok bejelolnek, ha akarnak. azert, mert
2014. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
az internet miatt kezdenek elmosodni a hatarok a generaciok kozott, szerintem a tiszteletet meg kell hagyni. en sem jelolgetem be a tanaraimat, professzoraimat, stb.. baratom csaladja kozul se nagyon az ismerosom senki, nem az a kozeg szerintem. gondolj bele, megosztasz valami olyat, ami nem eppen oda valo... a 20evesek kozott elmegy, de egy 40-50 eves nem biztos, hogy ugyanazzal a szemmel nezi az adatlapod, mint a korodbeliek
2014. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha találkoztatok személyesen, akkor nyugodtan ha nem akkor ne..

nekem a férjem rokonai sem mind ismerőseim... nem tartjuk ott úgysem a kapocsolatot. Feleslegesnek tartom.

2014. febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!