Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakíttatok. Együtt éltetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakíttatok. Együtt éltetek a párotokkal, de ő nem tud hova menni, mert nincs pénze! Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

2014. febr. 15. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
lekellet volnairnod hogy miért? nyomorékés nem tud munkát vállalni? ha nemez és nmbetegség vagy hasonló én férfi ként addig támogatnám anyagilag amég nem tud munkát vállalni elvégre attól hogy szakítottam vele még mint embertársam nem hagyom ott szenvedni a híd alatt..
2014. febr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az esélyt meg kell adni neki, de amint nem tesz meg mindent az önállóságért, ezt közölni kell vele és nem segíteni neki többet.

sajnos itt esélyes az elkényelmesedés. vannak akik akkor kapnak csak észhez amikor már tényleg mélyen vannak, az olyanokkal nem lehet mit csinálni... :S

2014. febr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Van munkája! Csak nem tud, vagy nem akar albélrelbe költözni, mert nincs megtakaritott pénze. Máról a holnapra élt.


Eddig velem élt együtt, sosem gondolkodott azon, hogy félretegyen, spóroljon. Csak a hobbijának élt, számára fontos dolgokra költött.

2014. febr. 15. 11:03
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem ennyire durva a helyzet, első. Sosem tudnék egy munkanélkülit, vagy egy olyant aki nem tudja magát ellátni, az utcára dobni...
2014. febr. 15. 11:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha dolgozik, el tud költözni albérletbe. Az a típus vagyok, aki nem nézné szívesen, hogy bári is az utcára kerül, ezért adnék neki egy kis idő, hogy keressen albérletet, sőt, én is segítenék neki keresni, nehogy ... egészen véletlenül... ne találjon.
2014. febr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:)
2014. febr. 15. 14:33
 7/9 A kérdező kommentje:
ez jó volt, utolsó. :)
2014. febr. 15. 14:34
 8/9 anonim válasza:
"De ő nem tud hová menni" Hát menj el te!
2014. febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem mehetek, az én lakásomban él.
2014. febr. 16. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!