Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejöttem a féltestvéreim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem a féltestvéreim unokatestvérével, de a családom nem nézi jó szemmel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. A szüleim már 10 éve elváltak. Au újra nősült és az új feleségétől született 3 féltestvérem. Apám feleségének van egy bátyja. Faterom és a veje jóba vannak így sokat járnak össze. Neki 2 gyereke van és az idősebb lány, aki 17 éves nem régen összejöttünk. Én nem apámnák laktam, hanem anyunál maradtam a válás után, de sokat jártam apáékhoz így is. Jóba vagyok a feleségével és annak bátyjával is, aki olyan lett mint egy nagybátyám. így ismertem meg a barátnőmet. Ahogy növekedtünk beleszerettem és kiderült, hogy ő is belém. A baj, hogy annyira jóban vannak apuék hogy már-már úgy akartak nevelni minket, hogy unokatestvérek vagyunk. Ezért amikor összejöttünk apám és a barátnőm apja is azt akarja, hogy szakítsunk, mert egy család vagyunk így nem jöhetünk össze. Most áll a balhé, mert nem akarunk szétmenni. Mit csináljunk, hogy elfogadjanak minket?

2014. febr. 18. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
dádé, há viccel velem?
2014. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úgy látom, hogy ők sohasem fogják hagyni, hogy boldogok legyetek.....


Szerezz egy puskát és este mikor mindenki alszik tedd azt amit tenned kell a boldogságotokért.

2014. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vér szerint semmi közötök egymáshoz, úgyh ebből a szempontból nincs gond.


Üljetek le nyugodtan a barátnőddel, beszéljétek meg h mi a helyzet s mit akartok csinálni. Ha ez megvan, akkor KETTEN beszéltek apáddal meg az ő apjával is h ti ezt így akarjátok csinálni, és ha már nem támogatnak, akkor azért ragaszkodtok ahhoz h ne szóljanak bele és ne tegyenek keresztbe.


De azért beszélgessetek a barátnőddel arról is h ha ne adj isten szakítotok valamikor, akkor azt hogy tudjátok nyugodtan elrendezni h a családi viszonyokat ne mérgezze meg.


Szakítani majd csak szemétkedésektől menetesen, korrekt módon szabad.

2014. febr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Passiflora ***** válasza:

Nem vagytok vér szerinti rokonok.


Felnőtt férfi vagy, egy év múlva a barátnőd is nagykorú lesz. Ha hasonló helyzetben lennék, és szerelmes lennék, kiállnék a kapcsolatunkért. Egy darabig biztosan próbálnék észérvekkel hatni a családomra. Ha így sem békélnének meg a helyzettel, akkor megpróbálnám elfogadni, hogy "balhéznak" tovább. (Bár nem tudhatom, mit értesz ez alatt konkrétabban.) Előbb-utóbb csak megunják. :-)

2014. febr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mond meg nekik hogy nem vagytok rokonok, nem vagytok egy család, ha ők is azt szeretnék hogy egy család legyetek akkor hagyjanak titeket békén, és akkor talán egy család lesztek majd
2014. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A baj, hogy annyira jóban vannak apuék hogy már-már úgy akartak nevelni minket, hogy unokatestvérek vagyunk."


Azzal kicsit elkéstek...

2014. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dániel255 válasza:
Üljeteklebeszélni mindenféleképpen :D és ha nagyon nyomatják a "de mi egy család vagyunk"dolgot akkor mondj csak annyitneki hogy: Ennyi erővel szakítsatok ti mert az milyen dolog hogy olyan növel jöszössze aki rokona a barátnőmnek
2014. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó.

Csak kíváncsiságból már dumáltam ilyenről muterral, és én is ezt hoztam fel, de a tipikus válasz: "Mi jöttünk össze előbb" :D


Egyébként ha úgy gondolják hogy a családi kötelék ott van és szar lenne szakítani később, akkor is ott van az hogy az sem jobb hogy most szakítanak és utána néznek egymás szemébe szerelmes tekintettel..

2014. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!