Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az gáz ha 17 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 17 évesen még nem csókolóztam? 17/F

Figyelt kérdés
Még nem volt egy barátnőm se, viszont "menő" srácnak tartom magam és nem vagyok ilyen a suttyó, csúnya gyerek.

2014. febr. 21. 15:57
1 2
 1/15 juliusboldog ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, az jó ha van önbizalmad, de azért ne szálljon el veled a ló nagyon, arra figyelj.
2014. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyaltalan nem. Csak lanyoknak ne mondd, mert ez csajmagneskent szokott mukodni, foleg egy kis ital utan. Hogy majd o megmutatja es egybol a mennyekben leszel.

De amugy tenyleg nem gaz, majd ha ugy alakul fogsz, ne aggodj.

2014. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem csókolóztam még soha. Kezemet sem fogta meg egy lány sem, sem ölelés, sem puszi, semmi nem volt még. Nem érzem hátránynak, ha lesz egy lány, aki képes így elfogadni, amilyen vagyok és megérteni ezeknek az okát, akkor majd eljön ez is. Aki pedig nem, az érdemli meg :) Szerintem ne aggódj. Remélem segíthettem. :) 17/f
2014. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Girgoy ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj, sőt! Pont azok égnek ki szexuálisan hamar és nem találnak a párkapcsolatokban semmi valós örömöt, akik korán elkezdenek csókolózni és hasonlókat fűvelfával. Nem Te vagy a béna, hanem ők vannak a rossz úton. Te csak tartogasd ezt a megfelelő időre és ezerszer nagyobb örömed lesz benne! Ez tényleg így van, mégha a kiégett korai csajozók szégyellik is beismerni...
2014. febr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz. Én 19 voltam a legelsőnél. Az sem lenne gáz, ha csak 21 évesen történne meg.


Hármas, nagyon szimpatikus a gondolkozásod :)

2014. febr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz!

Gondolom, még nem ismertél olyan lányt, akivel érdemes lett volna kezdeni.

Reklámozni nem kell, de nincs ezzel semmi gond, ha meglesz a megfelelő lány, biztos jól sikerül majd!

2014. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
küldj képet lécci és mondok rólad véleményt külsőre, hogy min változtass;)
2014. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jajj neee, hetes, ne legyél ennyire tahó....
2014. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Senkinek semmi köze hozzá. Pont magasról teszek rá. A válasz röviden: Nem.
2014. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 éves lány vagyok, és szintén nem csókolóztam még soha és barátom se volt. Nem azért, mert csúnya vagyok és senkinek sem kellenék, hanem egyszerűen így alakult. Úgy érzem, hogy a jövőm megalapozása fontosabb, de persze ez nem azt jelenti, hogy mindenkit elutasítanék. Csak nem a pasizást tartom az elsődleges, legfontosabb dolognak. És nem érzem "cikinek", szerintem pont az a gáz, amikor a még 13-14 éves kislányoknak a szex meg a fiúk körül jár minden gondolatuk és tök meggondolatlanul elvesztik a szüzességüket, hogy ezzel "menők" legyenek. Na ez az, amit teljesen szánalmasnak tartok. De az, hogy Neked így alakult, szerintem abszolúte nem "gáz".:)
2014. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!