Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mer igy reagalta le anyam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mer igy reagalta le anyam hogy egy egyetemistaba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Szoval mar volt egy csomo ijen kerdesem bocsi de ez most durva volt !! mondtam neki hogy szerelmes vagyok erre mondta tudom egy anime figuraba..en erre nem..elo emberbe csak egyetemista mar.. erre mondtam hogy mutassam meg xD ez meg csak az eleje meg muttattam az egyik kepet elkezde DEZSO! de reg nem lattalak en mondom anya ezt tamasnak hivjak ..o nem o a gyerekkori baratom dezso vagy nem ?.. anya 53 eves.. a srac meg 22.. En : anya ez egy huszonket eves egyetemista es nem dezso a neve !! erre o de helyes.. igen ez ..o lesz az unokaim apja mondta (itt mar elsulyettem ) erre o latszik rajta a jo indulat .. kedves aranyos .. ha en 13 lennek biztos ijen pasit neznek ki magamnak.. o o hozzad illik...

most amugy anya sok bort ivott... most mit csinaljak olyan kinosan erzem magam..



2014. febr. 22. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Na jó, ennek fuss neki még egyszer... és ha nem tudod leírni akkor ültess valakit a gép elé,és diktáld neki.
2014. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esteleg valaszolnal a kerdesre is vagy bunkozol meg egy kicsit.
2014. febr. 22. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert emlékeztette egy gyerekkori szerelmére. Nem sikerült megkapnia, és reméli, hogy neked összejön. A vágyait rajtad keresztül akarja megélni, mondhatni. Jó fantáziálni arról, hogy mi lett volna, ha. Ha meg ivott is, akkor az csak rátesz egy lapáttal. Ha majd elviszed magatokhoz a fiút, biztos nagyon kedves lesz vele. Csak el ne csábítsa... :D
2014. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak 10 ev korkulombseg van koztunk anyam meg biztatxDxD
2014. febr. 22. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!