Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem Szerelmes belém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem Szerelmes belém?

Figyelt kérdés
1 évet voltunk együtt a barátnőmmel. Én próbáltam neki mindent megadni, persze nekem is vannak hibáim, de mégis szerveztem programokat, nem veszekedtem vele, meglepetéseket csináltam neki stb. Én vagyok neki az első mindenben és egyszerűen nem igazán értékeli ezeket a dolgokat. Vagy hogy túl nyálas, vagy hogy nem tudja, hogy szerelmes-e mert honnan ismerné fel az érzést stb.. És hát nem rég kitalálta, hogy ő még nem élte ki magát és nem tudja mit érez... Több mint egy hónapig külön voltunk és utána pontot tett a végére, hogy nem szerelmes belém.. persze barátkozzunk meg fontos vagyok neki. És én nem tudom hol rontottuk el, egyszerűen jó volt szép volt, bár bennem mindig bennem volt ez az aggódás, hogy nem annyira értékel engem... És nem értem miért nem?!. Ezek után vissza szerezhetem?

2014. febr. 22. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy van még esélyed.

Te tökéletes férjjelölt vagy, kedves, hűséges, úgy kezeled, mint egy hercegnőt, nagyon bír téged - valószínűleg ezért nem akar elengedni teljesen, hogy barátként ott lehess neki mindig. De nem vonzódik hozzád, és ezért nem bírja tovább ebben a kapcsolatban.

2014. febr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A legelején rontottátok el :) Meg kellett volna ismernetek egymást, mélyen, hónapok alatt. Ha olyan emberrel kezdesz kapcsolatot, akibe nem vagy szerelmes, csúnya vége lesz, akárhogy is. Legközelebb sokkal lassabban add ki magad, ne ess senki karjaiba hetek után. Nem értékel Téged, mert nem hozzád való. Nem veled van a baj. Te őszintén szeretted, ill. szeretni akartad. Ha vissza is szerezhetnéd, csak magadat bántanád ezek után, nem Ő lesz a Te párod. Ezek után semmiképp. Lépj túl rajta, nézz előre, keress barátokat, ismerkedj emberekkel. Egyszer lesz valaki, aki értékel Téged, megérdemel Téged, szeret Téged, és ami még fontosabb, Te is fogod tudni szeretni magad mellette :) Nem szabad a múltban ragadnod. Remélem segíthettem :) 17/f
2014. febr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem rontottátok el,csak egyszerűen nincs meg a részéről az érzelem.Ne ostorozd magad, sajnos a szívnek nem lehet parancsolni.


Ezek után ha van önbecsülésed, akkor nem akarod őt visszaszerezni,hanem szépen elengeded őt!

2014. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért kellene értékelnie, hogy ő neked az első? Ez nem olyan dolog amit értékelni kell...Se az ajándékok.


Én azt értékelem egy kapcsolatban, ha teljesen egy hullámhosszon vagyunk, ha megtud nevettetni, ha nagyon jó a szex és ha mindig érdekes személyiség marad számomra...


Nekem nem kellenek ajándékok és szerelem vallás minden áldott nap. Nekem az kell, hogy jól érezzem magam és persze a szexuális vonzódás.


Valami nem volt meg a barátnőd részéről és ezt nem tudod ajándékokkal, odafigyeléssel és azzal kompenzálni, hogy mindenben ő volt az első.


22L

2014. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mi is kb minden nap nevettünk, amikor találkoztunk ( heti 1 mert távkapcsolat ) a szex is jó volt, nagyjából rám ugrott amikor csak tudott és nem sokkal szakítás előtt is így volt.. Ezért nem értettem.. nekem logikusan így jött le, hogy nem élte ki magát és fél hogy lecsúszik ennyi idősen a dolgokról... ezen kívűl tudtunk komoly dolgokról is beszélgetni, de nem tudom.. Szerintem meg volt minden ami kellet..:/
2014. febr. 22. 12:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert talált egy nálad jóképűbb pasit. Lányoktól ez a szöveg kivétel nélkül mindig ezt jelenti.
2014. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
heti 1 az semmi... Én most szexkapcsolatban vagyok egy sráccal, heti 1X találkozunk. Én nem tudok szerelmes lenni ennyitől. Lehet, hogy a barátnőd se.Nem tudott ragaszkodni, mert túl keveset találkoztatok, nem érezte azt, hogy hiányzol neki, mivel nem tapasztalta meg azt, hogy milyen az, ha 4-5 napig együtt vagytok majd utána a nagy üresség egy hétig.
2014. febr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó pipa. Ez így is volt... mondta is hogy hétközbe nem hal bele a hiányomba de amikor találkozunk akkor jól érzi magát...
2014. febr. 22. 12:52
 9/10 A kérdező kommentje:
És ráadásul nyáron, amikor többet voltunk együtt akkor jobban el is mélyült a dolog. Bár akkor meg egyszer besokalt hogy sülbe főbe együtt voltunk 3 napig :/ :) Szóval nehéz...
2014. febr. 22. 12:55
 10/10 anonim válasza:
Ne akard visszaszerezni, mert az nem jó, ha egy kapcsolatban az egyik fél sokkal többet érez a másiknál, mert mindig az sérül a legjobban, nem is kicsit.
2014. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!