Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel szoktatok kedveskedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szoktatok kedveskedni a barátnőtöknek? Lányok, milyen kedvességeknek örültök?

Figyelt kérdés
Írhatok ide ötleteket.

2014. febr. 23. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
írhatsz nyugodtan.
2014. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:
100%

én annó ilyeneket csináltam:


szereti a mandarint, vittem neki párat.


nála aludtunk, randira készülődtünk és miután kiment a szobájából én még kamuból "időztem kicsit" gyorsan a takarójából egy szívecske formát hajtogattam és úgy hagytam ott az ágyneműt. amikor nap végén hazaért, akkor ott várta már a meglepim..:) ez mindig tetszett neki.


ezt eljátszottam mandarinnal, csokival és egyéb szirszarral is, hogy az ágyán hagytam.


kéz és egyéb masszázs


ha valami elromlott megcsináltam


rózsa (egyszerű, de nagyszerű)


ott hagytam "véletlenül" 1 pólót amit befoghatott pizsinek


így hirtelen ennyi

2014. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andicika ***** válasza:
100%
attol fugg milyen a csaj
2014. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:) itt volt már régebben ilyen válasz,hogy valaki mécsesekből rakott ki szívet az ajtó elé:) Am virág, plüssállat, bonbon, szép toll; hogyha ilyen tárgyira gondolsz még, meg éttermi vacsi, színházas progi, ezek megint külön, de nem kell elhalmozni cuccokkal, csak bújjatok egymáshoz, öleljétek pusziljátok egymást, stb:)
2014. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a virág örök :)

meglepi reggeli munkába/suliba menet (finom kávéval/virággal/energiaitallal/csokival ez lánytól függ)

szexi fehérneműűű...nem tudom megunni :D

a masszázs is jó

meglepi kedvenc süti a kedvenc cukrászdából

közös képekből előhívás


20/L

2014. febr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!