Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek elitelendo, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elitelendo, ha valaki igy akar elni?

Figyelt kérdés
Ha egy huszoneves no nem szeretne parkapcsolatot,de gyereket szeretne.Vagy orokbe akar fogadni,vagy la akar fizetni egy helyes jo lelkus sracot,hogy lehessen gyereke aztan egyedul akarja felnevelni.

2014. febr. 24. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"vagy la akar fizetni egy helyes jo lelkus sracot,hogy lehessen gyereke"


Én bevállalom! :D

22f

2014. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
ha ezt akarja, hát legyen, majd megbánja
2014. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom követendő példának, már csak a gyerek szempontjából sem.


Az ember társas lény, természetétől fogva társaságban érzi jól magát, ha valaki ilyen módon egyedül akar lenni, ott szerintem valami nincs rendben.

2014. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
azert szeretne,mert nem szeretne parkapcsolatot sok csalodas miatt...
2014. febr. 24. 22:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek olyat, aki gyerekre vágyik, de párkapcsolatra nem, bár benne ilyenek nem fogalmazódtak meg.

De sok középkorú, vagy kicsit idősebb anyukától hallottam már, hogy a gyerek a lényeg, a férjével meg csak úgy vannak, mert ketten mégiscsak könnyebb, meg hát a gyereknek apa is, anya is kell. Szóval simán el tudok képzelni ilyen nőt.

2014. febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő. De egy biztos, bárhogy döntesz, az a Te döntésed, de azt is vedd számításba, hogy az hatással lesz a leendő gyereked egész életére.
2014. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 sándorjános ***** válasza:
50%
És, ha a gyerek fiú lesz? Honnan veszi a mintát?
2014. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
a "lelkus" alatt mit kell érteni? engem mondjuk nem zavar és nem ítélek el senkit, nincs rá felhatalmazásom :D de miért ba*sznál már ki úgy egy gyerekkel, hogy direktbe ne legyen apja?
2014. febr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem elitélendő.

De amikor találsz egy helyes, jólelkű férfit aki ráadásul úgy bubol meg hogy még élvezed is, akkor abba tuti beleszeretsz, és feladod ezt a mostani gondoloatmeneteled.

2014. febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Éljen egyedül, gyerek nélkül. egy gyereknek apa minta is kell, nem csak anya minta.


ezért van ennyi nyomoronc férfi manapság, mert nem volt normális férfi minta az életükben.

2014. febr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!