Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy soha sehova nem akar vinni a barátom?

Figyelt kérdés
Sem mozi,sem vacsora semmi!Gyűjt öreg korára azt mondja de csak 31 éves.

2014. febr. 22. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lépj le amig bírsz.Bölcs dolog a takarékosság,de nem a pénz az élet.Egyszer élünk,kár elpazarolni.
2014. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon romantikus...
2014. febr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egy fasz. Lépj le, azonnal!
2014. febr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2014. febr. 23. 12:10
 5/8 anonim ***** válasza:
31 éves és öreg korára gyüjt? xd szerintem csak nncs pénze és nem meri bevallani... vagy nem szeret annyira, hogy költsön rád :( hagyd ott, sok normális fiú is van.. :)
2014. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kolosszus22 ***** válasza:
A soha az tényleg soha vagy csak nagyon ritkán? Nem mindegy.
2014. febr. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Soha...sétán kívül nem voltunk sehol.
2014. márc. 3. 22:46
 8/8 kolosszus22 ***** válasza:
Az nem igazán, ha külföldi nyaralásra vagy messzi kirándulásokra nem is visz, de időnkén beülni enni, inni valamit vagy olykor mozizni vagy ritkán bulizni bele kellene, hogy férjen (mondom ezt úgy, hogy alapvetően én is elég sóher vagyok és inkább itthonülős típus, de időnként ki kell mozdulni kicsit).
2014. márc. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!