Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ha ti azt mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ti azt mondjátok egy pasira, hogy nem vagy az esetem, akkor az azt jelenti, hogy az illető ronda vagy csak más stílusú pasik tetszenek nektek?

Figyelt kérdés

Ennek ellenére még mondhatjátok rá, hogy jó pasi, de nem a stílusotok? Vagy inkább ronda ez esetben számotokra?


Kort is írjatok.



2014. febr. 27. 12:21
 1/5 fahéjas Alien ***** válasza:
Mindkettő eset előfordulhat.
2014. febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy az esetem... hmmm.


Ha már beszéltél, szóltál hozzám, akkor amit mondtál, a stílusod, a kifejezésmódod és/vagy a külsőd nem jön be.


Ha csak rám köszöntél és már ezt válaszoltam, akkor egyértelműen a külsőddel van a baj.


Ez helyzettől és lánytól is függ. Ennyiből nem lehet megmondani, mi nem tetszik benned, de valami határozottan ellened beszél nálam. (Ettől még lehet, hogy másnál bejön.)


20L

2014. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Van olyan srác, aki objektíven nem néz ki rosszul, de nekem nem jön be. Meg van olyan is, akinek a külsejét kifejezetten taszítónak találom. Nyilván az utóbbinek sem fogom azt mondani, hogy fúj, de ronda vagy, hiszen nem tehet róla (hacsak nem mondjuk szétrohadt fogú :D)...
2014. febr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rám minden esetben azért mondják, mert annyira ocsmány, undorító, gusztustalan vagyok külsőre, hogy nincs olyan lány, aki legalább elfogadhatónak látna...
2014. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom hogy nem jön be, 2 dolog lehetséges:


1. vagy arra értem, hogy nem tartom helyes pasinak. Tehát nyaktól felfelé. Test ilyen szempontból nem olyan lényeges...talán annyi hogy piszkafa ne legyen és szőrtelenített csigatestű sem.


2. vagy vonatkozhat arra is, hogy az én ízlésemnek nem elég magas. (185 felett)(ettől még lehet arcra helyes, ezt el is ismerem ha ilyen van), de ugyanúgy a nem jön be nekem kategória mindkettő.


Ha pl valamennyire ismerem és látom hogy egy beképzelt majom, aki magát ajnározza hogy ő milyen jó pasi és minden nőt megkap, és bepróbálkozik nálam, akkor: erre azt mondom hogy (hányinger), nem jön be a stílusa. Ettől még tarthatom alapvetően helyes pasinak, de a stílus amit leírtam, nagyon ront ezen a képen.


De vannak olyanok is pl (2), akiket ismerek, helyes pasinak tartom őket, de nem jönnék velük össze. Nem ébresztenek bennem vonzalmat,( Ezek a pasi barátaim:D) mert már megtaláltam a nagy őt, szóval ennyi.


És ezen felül mindenkit visszautasítottam aki próbálkozott azóta, hogy a férjemmel vagyok. Ilyenkor nem indoklom sem azzal hogy nem jön be, sem azzal hogy nem tetszik a stílusa. Csak szimplán azzal, hogy foglalt vagyok és kész. (28/N)

2014. febr. 28. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!