Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti melyik fiút választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti melyik fiút választanátok?

Figyelt kérdés

A.


Kedves, segítőkész fiú, átlagos termetű kicsit depressziós hajlamú, de mindent megad neked. Nagyon tetszik neked, és te is tetszel neki.



B.


Másokkal kissé durva, de veled nagyon kedves. Megvéd, ha bántanak, vagy piszkálnak. Azonos az ízlésetek (játékok, zenék, stb.) és összeilletek, tetszel neki.


A vagy B fiú?



2014. febr. 28. 15:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A farok és egzisztencia méret kimaradt.
2014. febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Tessék:

farokméret

A - közepes

B - nagy

egzisztencia

A - nagyon sok píz

B - még több píz

2014. febr. 28. 15:11
 3/20 anonim ***** válasza:

mindenképpen B


az A nem jöhet szóba nálam, mert nem bírom a depis embereket, pláne nem fiúban

2014. febr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

C.

Szretem, ő is szeret, intelligens, megvéd, kedves, osztozik az örömömben, bánatomban. Stb,stb,stb...

De amúgy A.

2014. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
B de csak azert m megvedene
2014. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
én ennyiből nem tudnék választani. a depressziós emberektől kivagyok. az se jobb ha durva, de ha velem normális akkor nem érdekes. talán a B de ezek a tulajdonságok kevesek.
2014. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Attól is függ te milyen jellem vagy? Ha pörgős, akkor B neked való. Ha csendesebb csaj vagy, akkor inkább A.
2014. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Ment a zöld pacsi
2014. febr. 28. 15:14
 9/20 A kérdező kommentje:
7-es, tényleg sokat segítettél, igazad van
2014. febr. 28. 15:15
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha ennyiből lehet választani, inkább egyedül maradok.. Az A-t azért nem mert nem szeretem a depressziós, folyton rossz kedvű embereket, a B-t meg azért mert a durva embereket még annyira se szeretem. :)
2014. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!