Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők (20 felett)! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők (20 felett)! Ti melyik pasit választanátok? A kiszámítható jófiút vagy a balhés rosszfiút?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó csaj haverom. 24 éves, diplomás, okos, jó családból származó úgymond burzsuj csaj. De amúgy nem néz le soha senkit, nagyon normális. Nem szokott részegeskedni, stb. amit a korabeli jobb csajok rendszeresen csinálnak. Az utóbbi időben elkezdett udvarolni neki két srác és nem tudja hogy melyiket válassza. Engem kérdezget róla, de nekem karakán véleményem van a dologról. Leírom a két srácot:


1. srác:

- 25 éves

- Jó képű, sportos, 176 cm

- Fix, biztos fizetése van, multinál dolgozik irodában (nem tudom mennyit keres, de szerintem olyan 200 körül)

- 2 hobbija van ami szenvedéllyel csinál, amúgy kerüli a veszélyes helyzeteket

- Nem iszik, dohányzik

- Megbízható, jó fej gyerek

- A csaj szerint "csak" 15 cm a férfiassága


2. srác:

- 26 éves

- Jóképű, szteroidosan izmos, 186 cm

- Nincs munkahelye, mindenfélével seftel. Egyszer százezrek vannak a zsebében, egyszer úgy kunyerál a haverjaitól benzinre meg kajára

- Csak extrémsportokat űz, keresi a veszélyes helyzeteket

- Iszik, dohányzik, (úgy tudom néha még "mást" is csinál)!

- Jó fej amúgy, csak kiszámíthatatlan, megbízhatatlan! (ezt arra értem hogy szerintem vele nem lehet tervezni mert csak úgy lóg a levegőben) Amit megígér betartja, akihez köze van ahhoz nagyon rendes, tisztelettudó, de akit nem ismer azzal ellenszenves

- A csaj szerint 21 cm a férfiassága



Ez a nagy dilemmája! Mondanom se kell, hogy nagyon más világ a két gyerek. Amúgy nem értem, hogy miért rugózik ennyire a péniszméretükön. Ez miért szempont? Én határozottan azon a véleményen vagyok, hogy az 1. srácot válassza, mert vele nem érheti nagy csalódás, simán lehet vele családja is. Fizetése kiszámítható, lehet a sráccal hosszú távon tervezni. Semmi gáz vele, nem az a mama kedvence típus amúgy, egy tök átlag srác. Pesten sok ilyen öltönyös, inges, divatos fiatal srácot láthattok. Ő is ilyen.


A 2. srác ilyen rosszfiús, maffiózó szerű. Mivel ilyen körökben mozog, én kinézem belőle hogy egyszercsak börtönbe kerül. Első látásra tényleg ő jöhet be jobban a nőknek mert nagyon határozott, tipikus alfahím akire mindenki felfigyel, a haverjai tisztelik és az idegenek is azonnal "behódolnak" neki. Viszont nem él vissza ezzel, mindenkivel nagyon korrekt, nekem is két hét ismerettsége után elintézte a balhés ügyemet úgy hogy nem is említettem neki semmit, csak a csaj kottyintotta el (nem erőszakkal!). A csaj szerint iszonyú nagy szerszáma van, egy barátnőjétől tudja (akinek a húga járt a gyerekkel régebben)



Ti mit gondoltok? Én nem is értem hogy hogyan jön létre egyáltalán ilyen választási lehetőség. Két ennyire más karakter.

NEM én vagyok egyik sem sajnos, amúgy nekem is tetszik a csaj, de mivel egyik srác pozitív tulajdonságaival sem rendelkezem, soha nem volt nála esélyem. Így barátok lettünk, maradtunk.



2014. jan. 28. 11:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a vilag ennel szinesebb, nem pedig fekete es feher. szerintem nem lehet kijelenteni, hogy csak a rosszfiuk erdekelnek, vagy csak a mamakedvence jon be. altalanositas helyett meg kell ismerni a masik embert es az alapjan donteni, hogy osszessegeben tetszik-e.
2014. jan. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Amelyiknek nagyobb a farka.a lóerő az autójában,és pénztárcája vastagabb.
2014. jan. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
A legtöbb csajnak fiatalon a 2. féle jön be, aztán ha kicsit lenyugszik akkor az 1-höz menne férjhez, de közben a 2. lenne a szeretője és férjükkel közös gyereküknek a biológiai apja.
2014. jan. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 kolosszus22 ***** válasza:
Nálam meg a csaj bukna el eleve ott, hogy farokméreten rugózik, akinek ez ennyire fontos, az a 2. kategóriát érdemli, azt utána meg szívhatja a fogát, hogy mennyire pórul járt a pasi mellett.
2014. jan. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az már régen rossz, hogyha ilyen szempontok alapján kell dönteni. Engem az érdekel, hogy kibe vagyok igazán szerelmes, de tényleg szerelmes, nem csak az, hogy nagyfokú vágy, szimpátia, stb... és ki az, aki viszont szerelmes.

Nekem ez kell a boldog kapcsolathoz (persze ha tényleg maffiózó a másik pasi, akkor az már kiüti egyértelműen, azért ésszerű dolgokra nem árt odafigyelni, ha valakivel nagy gáz van), de szerintem a csajnak igazán egyiket se kéne választania... Ha ekkora a dilemma, akkor még úgyse szereti egyiket se, és a balhés mellett hiányozni fog neki a biztonságérzet, az átlagosabb srác mellett pedig az izgalom...

Szóval semmiképp se lesz teljes a dolog. Legalábbis nálam hasonló helyzetben így volt...(bár nem pont ez volt a két karakter, de szintén felosztható jó és rossz fiúra, ha nagyon így akarjuk kategorizálni).

22L

2014. jan. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem:)
2014. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

mivel mindkettővel szexelt (onnan tudja a méretüket) ezért a második


egy lotyónak a strici mellett a helye!

2014. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

az szerintem nem számít, hogy mi kit választanánk, hiszen mi teljesen más szempontok alapján, csak néhány közegből kiragadott tulajdonság ismeretében kell értékelnünk a két illetőt. ki tudja, lehet, az egyik nekünk/nekem nem lenne valami szimpatikus, mert mittudomén, fura szavakat használ és sokat káromkodik, akkor ugye egészen más lenne a helyzet élőben.

de a leírás alapján én az elsőt választanám. a másikban számomra semmi olyan tulajdonság nincs (azaz, te nem írtál semmi olyat), ami engem vonzana, de ebből is látszik, hogy mennyire különbözünk, mert ugye a kérdésben szereplő lánynak meg valamiért vonzó ez a pasas is.


de megjegyzem, megvan a véleményem arról a csajról is, akinek szempont, hogy mekkora a kiszemeltje farka. komolyan, ismerkedésnél nekiáll és vonalzóval leméri?? :D de nekem még ebből a

2014. jan. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

*folytatás:

de nekem még ebből a szempontból is az első tetszik jobban. látod, ízlések és pofonok, ezért nem érsz semmit azzal, hogy minket kérdezel.


bocsi az előbbiért, véletlenül előbb elküldtem.


21/l

2014. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát érdekes barátnőd van. Eleve szerelemről kellene szólnia a dolognak és akkor adott az egész h én ebbe a pasiba vagyok szerelmes. Ha 2 pasi között vacilál akkor semmit nem érez. Ezek a szempontok am nevetségesek. ha szerelmes vok kit érdekel mi a hobbija, mennyit keres, cigizik-e, vagy esetemben mekkora a cicije. De lehet h velem van probléma, de addig is az ilyen csajoknak kivánok minimum 25 centis szerszámot mindenhova hagy legyen meg az öröm :)
2014. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!