Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerezzem visszaa volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem visszaa volt barátom?

Figyelt kérdés
2 évig voltunk együtt de szakított velem. Megbeszéltük hogy barátok maradunk és néha lefekszünk egymással, kb ilyen barátság extrákkal, találkozgatunk is és akkor nevetgélünk meg beszélgetünk és aranyos kedves meg minden.. Na most én egészen eddig azt hittem hogy túl vagyok rajta de előjött a régi érzés és valós, hogy még szeretem. Ő sem viselkedik teljesen elutasítóan és még mindig kedves. Nagyon szeretnék újra vele lenni, és el is szeretném neki mondani hogy hogy érzek csak nem tudom meddig várjak. Tanácsok?

2014. márc. 4. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
ha összejártok szexelni, akkor te sem vagy neki közömbös. talán hozd fel, hogy próbáljátok meg még egyszer
2014. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tipikusan: "Se Veled, se nélküled"
2014. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, jobban teszed, ha mielőbb szólsz neki.
2014. márc. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ugyanilyen helyzetben voltam:s
2014. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. legyél elérhetetlenebb számára (hagyd, hogy ő keressen, ne legyél állandóan bejelentkezve facebook chat- re, ne érj rá állandóan és NE feküdj le vele)!

2. amikor találkoztok, légy a tökéletes nő: semmi hiszti, jó kedv, vidámság, légy felszabadult!

3. ne találkozz vele túl sokat

4. éld az életed, lássa, hogy nélküle is jól érzed magad (ezt ne feltűnően csináld, pl.: kerüld facebookon a nagy party képek megosztását).

5. Ne lógj rajta!


Én is ezt csinálom most... Megmondtam neki, hogy legyünk csak barátok szakítás után, ez nem tetszett neki mert nem vagyok neki közömbös. És így próbálom visszaszerezni. Sok sikert! :)

2014. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó:) de már nem akarom visszaszerezni. sikerült túllépnem. mellesleg az is kiderült hogy már szerelmes valaki másba..
2014. márc. 28. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!