Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adnátok nekem ötleteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok nekem ötleteket, tippeket? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nos nem bízom a páromban és szeretnék utána egy kicsit nyomozni,de nem tudom hogyan tegyem . Igen féltékeny vagyok,elbizonytalanított az utóbbi időben. Valaki nyomozott már a párja után ,ha igen hogyan tette?

Ötleteket várnék! Nem szeretnék oltogatást ,hogy nem nem helyes meg stb..

Komolyakat várnék! Köszönöm.



2014. márc. 4. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
az már régen rossz kapcsolat, ha nyomozni kell
2014. márc. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Beszélgetés, őszinteség, következtetések levonása, cselekvés.


Nem éri meg játszmázni, túl sok energiát emészt fel.

2014. márc. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De én utána szeretnék járni ,persze úgyhogy ne tuddja meg. Szeretem őt és nem akarom elveszíteni ,mert fontos számomra.
2014. márc. 4. 22:37
 4/7 anonim ***** válasza:
éreztem h nem kellett volna elolvasnom
2014. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
en is szeretnek en se tudom hogy
2014. márc. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jobbat mondok. kérdezgess rá a dolgokra, DE előtte vértezd fel magad ismeretekkel, méghozzá olyan téren, hogy tanulmányozd mik a testbeszédben a hazugság jelei. szinte mindig működik, az emberek nem figyelnek rá oda tudatosan. ajánlom neked Allen Pease Testbeszéd című könyvét, vagy ha csak rákeresel hogy "hazugság, metakommunikáció" vagy "hazugság, testbeszéd" vagy "hazugság jelei", akkor is találsz egy-két dolgot biztosan. aztán amikor kérdezgeted, figyelj erősen :)
2014. márc. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj, ne. a testbeszédet intelligens emberek tudják csak megtanulni felismerni.
2014. márc. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!