Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tippeket, ötleteket szeretnék!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippeket, ötleteket szeretnék! Hogy lehet egy pasit "megfogni"? Nagyon szeretem, és nem szeretném elveszítteni.

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg ha bővebben leírnád könnyebb lenne válaszolni...
2011. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az ujjaidat behajtod a karján, ezáltal a tenyered és az ujjaid között tartod a pasi kezét. Lehetőleg ne ereszd el.


Esetleg karoddal átkulcsolod a lábát, és csimpaszkodsz rajta. Szintén ne ereszd el lehetőleg.

2011. aug. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1 éve vagyunk "együtt".

Nagyon szeretem, meg tudom hogy ő is engem, van pár év korkülönbség is közöttünk,, meg ő azt mondta, hogy mostanába még nem kell neki csaj, mert hogy túl nagyott bukott, és fél hogy én is csak egy múló szeszélynek tartom őt. Nagyon szeretem, tiszta szívemből, és tényleg nem szeretném elveszítteni. Eőször valahogy megkéne kaparintani, és utána valami olyat kéne kieszelnem, hogy ne tudjam elveszítteni.

2011. aug. 1. 00:14
 4/9 kapital ***** válasza:
pillanatragasztóóóó!!!!!:)
2011. aug. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kapital ***** válasza:
ha jó a tested vetkőőőőőőőőőőőzzzzzzzzzz
2011. aug. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha én megtudnám, hogy egy lány engem meg akar fogni magának, akkor az elől sürgősen menekülnék...
2011. aug. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ő is benne van a dolgokba, soha nem menekült

Igen teljes mellbedobással rajta vagyok a dolgokon, már vetkőztem, már mindent csináltam :)Pillanatragasztó, köszi de nem rabként akarom :)

2011. aug. 1. 00:58
 8/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, ez a most nem akarok komoly kapcsolatot, meg az ilyen dumák... mindig kamunak tűnnek. én is ilyen helyzetben vagyok egyébként:) csak még nem 1 éve. de egyszerű a képlet, kedvel, szeret, de nem az a típusú nő vagy, akibe beleszeret. szerintem:) azért drukkolok, hogy ne így legyen:)
2011. aug. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát igen, ezek nem a legjobb mondatok :(

remélem neked is összejön :)

2011. aug. 1. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!