Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akivel ujra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel ujra kezdünk egymásra találni de valahogy mégse. Mi erre a magyarázat?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mit csináljak. Tavaly fél évet voltunk együtt csak nem volt kimondva utána nem tudom mi lett de nem beszéltünk és neki és nekem is lett kapcsolatunk. Most ujra elkezdtünk beszélni szombaton ott aludtam nála mert buliból nemtudtam hová menni. Mi tegyek? Annyira jo volt minden mint régen..bár nem kavartunk meg semmi nemvolt igazából csak fogdosott meg birkóztunk kb és csikiztük egymást, utána elkezdett zaklatni a volt barátom telefonon és fura lett és egyfolytában azt hajtotta hogy mikor megyek már bulizni... innentől kezdve fura volt és csak aztvárta hogymenjek és tudta hogy fiúkkal megyek bulizni..rosszul eshetett neki vagymiért volt ez? utána kijött elém elmentünk hozzájuk és együtt aludtunk . hajnalban felébredtem megkérdezte mi a baj én mondtam hogy nagyon fázok felkelt vett ki mégegy takarót és betakargatott... másnap felkeltünk és mint akit lelőttek teljesen megváltozott buszhoz se kisért ki meg semmi...onnantól kezdve suliba is tök bunkó velem azóta..és kerül..miért csinálja ezt velem?:(

2014. márc. 5. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
"Szeretlek is meg nem is, tudod ííígy van ez"
2014. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szeret, sőt biztos:) h szerted akkkor viszonozd!
2014. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert amíg a fű a szélben hullámzik és a giliszták e földet puhítják addig lévén e zöldeknek nem lesz értelme míg meg nem érik a megy vagy a cseresznye és le nem hullik az első sárga levél a fáról.
2014. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tanácstalan, nem tudja mint akar, vagy lehet be volt rúgva kicsit szeretethiánya volt. Ott voltál te azt józanon megbánta. Sok magyarázata lehet próbáld meg megkérdezni tőle. Ha meg nem megy nem megy majd lesz másik :)
2014. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem, és ezt a szemébe is mondtam! De mivel ő kitűnő tanuló nem akar kapcsolatot ezt mondta...amikor pedig kérdeztem tőle hogy él e a lehetőséggel vagy nemis tetszek már neki vagy micsoda ? akkor az volt rá a válasza hogy szerinted miért mondtam hogy aludj nálam? nemértem őt:(
2014. márc. 5. 21:29
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem volt részeg ő nem jött velem bulizni bár én sem inkább szétbőgtem magam egyedül bent a városba.. és egy óra mulva kijött elém és hazamentünk hozzá
2014. márc. 5. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt remélte hogy inkabb vele leszel es nem mész el bulizni...igy csak kihasznaltad, legalabbis ugy érzi.
2014. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem.. azt várta h menjek már mert már ott izélt nekem h mikor indulok... mit meg nem adtam volna azért ha aztmondta volna hogy maradjak és ő sem megy el a báttyához pakolni:) Most akkor szeret vagy sem?:( ugysem fogja sose bevallani akármit is érez.. de ti hogy látjátok?
2014. márc. 5. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!