Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig szeretem, valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem, valahogy újra összehoznám magunkat :D Tudom 95% azt fogja írni fölösleges, de még is kiíírom:D Ebben az esetben valami tanács?

Figyelt kérdés
1hónapja szakított velem a barátnőm 5hónap után, mert neki hiányzik a szerelem. Én tehetek róla, nem tudtam kimutatni az érzéseimet, talán azért mert nem is akartam. Nem látta ratam h szerelmes lennék meg azt h szeretem, max az elején. Ez az azért volt mert talán féltem h elveszítem(tudom hülyeség de ez van) Egy elég lesújtó dolog ötrtént velem pont akkor amikor összejöttünk és ezért nem akartam szerelmes lenni...erről a dologról nem is beszéltem vele de ha elmondanám neki akkor megértené h miért nem akartam az érzéseimet kimutatni, pedigtényleg szeretem most is, meg hiányzik. Szoktunk beszélgetni meg párszor felhoztam neki az ujrakezdést..de mindig kitért a doloról nem válaszolt egyszer sem azt H NEM V IGEN. Meg érdeklte a dolog h miért változna h újrakezdenénk stb. Mondtam neki h ezt mindenképp élőben mondanám el..Végűl bele ment h találkozzunk. Tényleg egy nagyon komoly dologról van szó amit el akarnék neki mondani(halál)...viszont nem szeretném azt h ha még is újrakezdenénk akkor sajnálatból..de azt sem szeretném h ha elmondom neki és nem kezdjük újra akkor fölöslegesen osztottam meg egy olyan érzést ami nagyban befolyásolta a minden napjaim..amit nem mindenkinek oszt meg az ember. Ti mit tennétek? Lányok fogadtatok már vissza pasit sajnálatból? Az olyan meglázó. 21/F 19/L
2014. jan. 2. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Fölösleges.
2014. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tunderoza ***** válasza:
Dehogy fölösleges!Amit elmulasztottál pòtold,beszèlj vele!Mit veszthetnél!?Amég szereted küzdj érte!Sok sikert!:)
2014. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!