Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tűrtőztetsem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tűrtőztetsem magam hogy ne esek minden egyes alkalommal a férjemnek amikor ingerlékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen mióta megszületett a kisfiúnk azóta nincs egy nyugodt éjjelünk én fáradt vagyok a gyakran ébredésektől, a férjem puffog rám mert elvárom tőle hogy segítsen nekem, persze nem éjszaka hanem többnyira hajnalban és nappal amikor már ébren van akkor is annyit amíg dolgom van max fél óra 1 óra.

Egyszerűen nehezésre esik a gyermekkel foglalkozás 6 hónapos a kicsi.

Elég gyakran előfordult hogy amikor én a konyhában tevékenykedek akkor megkérem hogy addig legyen a gyermekével erre fő ő behívja a testvérét a szobába és kébzeljétek el hogy a testvére tologatja a babakocsit mellette amíg a férjem a számítógép előtt a székben hátradölve keresztbe tett kézel nézi a filmet.

Ő mindig azzal jön nekem hogy ő dolgozik neki szüksége van a pihenésre, oké ezt elismerem.

De én mikor pihenhetek? Nekem mikor jön el a műszak vége?

De azt nem díjazom hogy én legyek a gyermekkel a nap 24 órájában mert valahogy a gyermek megcsinálásához 2 ember kell.

Senkivel nem beszélgetek, nem megyek szinte sehova, a gyermek pénzből is csak a pelenkát tápszert, kenőcsöt veszük, a többi mind megy gyüjteni, és volt mikor a férjem már eldöntötte előre hogy az összes pénzt fére tesszük.

ő nem von meg magától semmit, kávézik, cigizik, hetente minimum 2-3 szor iszik de csak sört, én semmi csak eddig édességet ettem na most már az sincs mert spórolunk és rajtam úgyhogy az egyetlen szenvedélyemtől is meg kell válnom, de ő semmitől sem válna meg.

Az is befolyásolja kapcsolatunk megromlását hogy kövérnek tart, ezért összehoztam a diétát a sporólással hogy tetszek neki, ez mitt még ingerlékeny vagyok mert egy gramm cukrosat sem eszek és álltalában akármit eszem éhes vagyok.

Ilyenkor vagyok a legérzékenyebb mindent a szívemre veszek, ha valamit mond a férjem és félreérthető és neki esek úgy kb 3 naponta.

Én ingerlékeny vagyok elég gyakran és idegesít amikor én probálom a gyerekemet nyugtatni ő a szobában mindig jelen van de ahelyett hogy segítene vagy odabújna hozzám vagy átkarolna ő kényelmesen lefekszik az ágyra és nézi a filmet.

Én mindoig veszekszek vele mert idegileg nehéz bírni , amikor majdnem egész nap csak sír a gyermekem mert jő a foga, és ehhez mellé még megkapom hogy úgy viselkedik velem a férjem mint egy idegennel.

Mostanában szex is kevés, mert ha befekszünk az ágyba akkor csak alszunk , nappal nem lehet mert álltalában ébren van fiúnk és nyűglődik 2 percenként a férjem meg olyankor akarná mikor neki van kedve.

Pénzügyekben mindenben ő akar dönteni.

Tényleg új ruhát magamnak már szinte évek óta nem vettem.

Amikor itthon van akkor mindenhova rgyütt megyünk, ez mostanában annyiból áll hogy elmegyünk a piacra és megveszi kiválasztja ő ami kell és jövünk haza, mert felébredt a gyermek a kocsiban.

Nézelődni sincsen időm.

KB 2 hete voltam turiban akkor is kinn megvárt.

Ellenörzi a facebookom, beleolvas mindenbe, azt mondja hogy neki ez érdekes.

1 hete egész este azon kérdezősködött viccesen hogy nem fogom megcsalni ugye.

Megváltozott ő is én is.

Kiskoromban mindig elfolytottam a dühömet, szégyenlős voltam, nagyon keveset beszélgettem felnőtt koromra nagyszőjú lettem.

És nem tudok nyelni egyet és bele mosojogni más arcába ha bajom van vele.

Mert amikor látja rajtam hogy dühös vagyok akkor megkérdezi hogy mi a baj, én erre azt szoktam mondani hogy semmi de mikor már nyolcadjára kérdezi meg azon mérgesedek be amikor nem hagy békén.

Túl sokat látjuk egymást ez is lehet baj?

Együtt élünk.

ő 8 napból 4 et dolgozik.

Mit kénetennem, megbeszéléssel csak 1 vita van lezárva másnap kezdődik ismét.



2014. márc. 6. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem amint a baba jobban fog aludni,te is fel fogsz tudni töltődni!


Nem szoktak jönni hozzád barátnők,rokonok,ismerősök? Hogy legyen egy kis társaságod, és ne egyedül legyél bezárva a problémák és a sok tenni való közé a gyerekkel...


A férjed lehetne kicsit belátóbb. Kérd meg, hogy mondja el ő is mi a problémája, legyen hozzád őszinte. A ki nem mondott szavak miatt borul a bili könnyen.


Előbb legyen ő őszinte,és aztán te is türelmesen, nyugodtan mond el neki újra és újra amit szeretnél. A diéta egy nagyon jó dolog, ha a tésztát,kenyeret, édességet, krumplit kizárod az étkezésekből, hidd el csak úgy olvadni fognak a kilók. Kérd meg, hogy ebben is bátorítson, hiszen te miatta szeretnél szebb lenni!

2014. márc. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát aranyom, ezt elcseszted, nem is kicsit. Ha tudtad, hogy netfüggő, nem kellett volna gyereket szülni neki, most pedig minden rádszakadt. Belekóstolt abba, hogy uralkodik rajtad (pénzügyek kisajátítása, te ne vegyél magadnak semmit, de ő cigi-pia), már nem szivesen fog ettől a viselkedéstől megválni. Ráadásul tudja ő is, hogy milyen köcsög veled, ezért ilyen féltékeny, mert lehet, ha fordítva állna a helyzet, ő már rég megcsalt volna. Tökösebbnek kellett volna lenned, ha most keményítenél be neki, sokkal rosszabbul fogadná, mint ha a kezdetektől törekedtél volna az egyenrangúságra. Ja, és szabadnapod majd akkor lesz, ha a gyereked elmegy kollégistának.
2014. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincsenek barátaim barátnőim senki van hogy nem megyek napokig hetekig sehova mert kedvem sincs menni hisz nincs kivel, egy idegen országban vagyok.

Próbálkoztam ismerkedni de túl őszinte vagyok és más erre nem kiváncsi így sorban koptattak le.

Második válaszolónak írom hogy nem úgy nett függő hogy csetel hanem egyfolytában filmeket nézne az interneten.

Anyósom úgy kezel mint egy gyereket.

Én azért jöttem erre az oldalra fel hogy kibeszéljem gondjaimat mert senkinek nem lehet személyesen mert úgy érezné hogy épp akkor egy szennyes ládénak használom amikor rá ömlesztek egy életnyi problémát egyszerre.

Olyan egyedül vagyok mint a kis ujjam.

Itt meg ismeretlenbe megkönnyebülök.

Olyan könnyű mondani hogy menjek ismerkedni a párom mindig ezt vágja a fejemhez de hova kihez mikor orosz nyelven nem tudok itt meg aki nem ismer így koptat le hogy nehogy szóba áljak vele,elég megszolalnia oroszul.

Pedig sok a magyar ember erre fele.

2014. márc. 6. 16:13
 4/7 anonim ***** válasza:
És eddig is úgy kezelt az anyósod, mint egy gyereket? Ha igen: nem gondoltad, hogy ez csak sokkal rosszabb lesz, amint kiszolgáltatott helyzetbe kerülsz (gyerek)? Tök mindegy, hogy netfüggő vagy gépfüggő, az eredménye ugyanaz. Most lépj rá a férjednek, különben teljesen megbolondul, és egyrészt irreálisan féltékeny lesz, bár már most is az, másrészt uralkodni fog rajtad, bár már most is azt teszi.
2014. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egész idő alatt úgy kezel anyósom engemet mint egy gyereket, mivel én nem merek vissza szólalkozni neki mivel ővé a ház, még akkor se ha nincs igaza.

Amióta jobban megismert azóta még jobban gyereknek kezel de a családban ő a legnagyobb főnök mert ő a legidősebb és ő a legokosabb ő szerinte.

Tegnap a férjem megint számol az én pénzemre(az az a gyerekére) és megint megmondta hogy a gyerekpénz megy anyósom kezébe, erre már felháborodtam hogy milyen jogon dönti ő el hogy hova és mikor teszem a pénzem, mert állítólag a gyerek pénze amit én kezelhetek.

Kaptam születésnapomra összesen a rokonoktól 13 000 ft-ot.

Persze mivel épp alig volt pár darab pelenka egyből pelenkát, popsikrémet, gyereknek baba vizet, vettem azon felül 1 csomag tatárkát a fogyókúrám miatt és 1 üveg három literes olcsó üdítőt és 1 sört a férjemnek aminek először nem örült mert nem mondta hogy vegyek, mert hazafele jövet puffogtam mert sietni kellett haza.

ezzel kb elment 6500 ft-om aztán a férjem megkívánta a kolbászt és vettünk azt 3000 ft ra így nekem maradt 3500 ft a zsebembe amit költhetek magamra az az turkálhatok magamnak ruhát.

Tegnap mondta hogy ad nekem 3000 ft-ot de csak 3000 ft-ot nem többet.

Mert gyűjteni kell.

Ő 2 hetente kap fizetést tegnap megkapta levettük elköltöttünk kb 3000 ft-ot erős pistárs, erős piros aranyra, sörre, mogyoróra, és szalámira, és vehettem 1 nagy csomagos pufit amiben plüss ajándék van(nem magamnak vettem hanem ajándékba másnak).

Tehát maradt 14 000 ft.

Amiből villanyt nekünk kell fizetni minden hónap elején, cserébe konyhára semmit nem kell beadni ha nem akarunk.

+ cigit venni.+ még ebből jön le nekem a 3000 ft amit a férjem megígért nekem hogy ad turizni.

Ez a pénz nem magyar pénz én átváltottam kb hogy értsétek miről van szó.

A cigi itt csak 1 doboz 150 ft.

Ami a pénzt illeti hogy oda adjuk anyósnak ő meg félre teszi nekünk az azért van hogy tuti hogy megmaradjon a pénz mert amit odaadunk azt tudom hogy nem költsük el.

Mert lassan elszivárogna minden nap egy kicsi sőrre erre arra. Így rosszabul esik hogy volt mikor egy zsemle morzsára nem volt pénzünk , és mindenki úgy tett minta tényleg nem is lett volna pedig több tíz ezer van meg spórolva, és ahhoz nem szabad nyúlni csak akkor ha tápszert kell venni a gyermeknek és forintot kell beváltani mert azt magyarországról vásároljuk.

És kb 2-3 havonta.

Így majdnem olyan mint egy malom kerék elveszük visszateszük hozzáteszünk, de mindig van.

A kis dolgokat anyósom veszi meg, de mindig mondani kell neki hogy mi kell.

Mert a mi pénzt tárcánk mindig üres.

Mivel vagy odaadjuk vagy villany vagy cigi vagy gyerek pelenka.

Ha meggyülik a sporólt pénz és meg tudjuk venni amire gyüjtünk akkor azután magunknál tartjuk a pénzt és nekünk kell megtanulni beosztani a pénzt.

Mert olyan kevés hogy nem mindegy hogy mit veszünk rajta.

És nem pedig azért mert sok butaságra költsük.

Mert én még édességre sem költök.

2014. márc. 7. 08:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Most írok ide utoljára, mert még csak el sem olvasod, és nem is írsz arra, amiket mi kommentelünk. Te arra tanítod a férjed, hogy úgy ugrál, ahogy enki tetszik. Mi az, hogy megkívánta a kolbászt? Ja, vagy a spórolás az csak akkor spórolás, ha rólad van szó, ő persze azt vesz, amit akar a te pénzedből. Jó nagy hülye vagy, én már rég hazajöttem volna ilyen házastársi terrorból.
2014. márc. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De ez csak azóta van így mióta sporolunk azelőtt megvettettem vele mindent amit megkívántam főleg terhesen.

Szerintem most azért vetet mert nem előztem meg a pénz költésben.

És lehet hogy tényleg hülye vagyok mert épp azon gondolkozom hogy lehet hogy ami marad saját pénzem azt nem is költöm el turira hanem azt is beadom és megmarad.

2014. márc. 7. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!