Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még mindig szerelmes vagyok abba a lányba akibe 4 éve voltam? 20/F

Figyelt kérdés
Igazából nem is jártunk, de nagyon szerelmes voltam belé, már beszélni sem szoktunk, csak ha néha összefutok vele véletlenül, de olyankor is kb elolvadok ha meglátom.. Azóta volt több hosszabb kapcsolatom is de egyikben sem éreztem igazán hasonlót..

2014. márc. 6. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem az, túl kéne tenned magad rajta...vagy szerezd meg
2014. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne az?! Előfordul, hogy valakit igen mélyen szeretünk (előző életek élményei okán például!)és azt nem befolyásolja, hogy közbe mással vagyunk épp kapcsolatba! Ha kapcsolódnál hozzá most, lehet hogy nem tudnál olyan érzékeny lenni vele, mint ahogy valahogy ösztönösen szereted. Légy nyugodt, s tápláld a szívedben a tiszta érzést iránta, s majd meglátod mivé alakulhat?! Az olyan jó érzés egy férfinak, mikor benne él egy Nő gyönyörűségesen! Kívánom, hogy tudj örülni ennek az érzésnek!
2014. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Moszuke ***** válasza:
normális, de vagy próbálkozz be nála vagy felejtsd el, de kezdjél magaddal valamit mert ez így nem állapot.
2014. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!