Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baràtom igy viselkedik/ezeket teszi akkor biztos, hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Mindig értem jön,ha megyek hozzà vagy megyünk valahova (nekem is van autom),elmegyünk együtt vàsàrolni,mint a hàzasok :),ott mindent megvesz nekem amit szeretnék,most pl egy kàvéfözöt vett,hogy mikor nàlla vagyok legyen kàvém (ö nem kàvézik),minden nap hiv,sms irt...mikor egyutt vagyunk,nàla alszok szorosan ölel,néha néha puszilgat még éjjel is :),becézget...ö azt mondja ,hogy szeret,és én is ugy érzem,a jelek alapjàn ti mit gondoltok? Béna vàlaszotol kiméljetek;köszönöm mindenkinek :)
2014. márc. 3. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen szeret :) Kívánom , hogy sokáig legyetek együtt!


F/18

2014. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szeret, ez egyertelmu
2014. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek is vagytok? :D
2014. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy gyerekes kérdés,de nem vagyunk tizenévesek :p
2014. márc. 3. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
A jelek alapján szeret és törődik veled! Légy hálás érte és szeresd őt te is. :) Sok boldogságot!
2014. márc. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pont mint a mesékben, szerencsés vagy, sok boldoságot ! :)
2014. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!