Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el ezt neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el ezt neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy nagyon jó barátom vallotta be pár hete, hogy szeret. Mivel az érzés kölcsönös volt, így elkezdtünk kavarni. Sajnos azóta sokkal kevesebbet beszélünk, már nem vagyunk olyan kapcsolatban mint régen (nem kér tanácsot, nem hülyülünk annyit) és szeretném visszakapni azt a jóbarátot, akit úgy látom elvesztettem. A tényen nem változtat, hogy szeretem, de a mostani kapcsolatunk rosszabb, mint mikor szenvedtem, mert nem érdekeltem. Mostanában egy dolog miatt feszültebb a hangulat, és ez elő sem fordult volna, ha nem kezdünk bele ebbe a szerelmes baromságba, ami persze jót tett, de mikor csak barátok voltunk sokkal jobb volt.

Szerintetek hogy mondjam el neki, hogy maradjunk barátok, bár szeretem? Érdemes egyáltalán?



2014. márc. 7. 06:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány.
2014. márc. 7. 06:59
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lresz olyan
2014. márc. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. úgy, ahogyan leírtad, őszintén. A régi, baráti kapcsolatot ugyanúgy már nem lehet visszahozni, de talán a mostanin lehet javítani. Szerintem rágörcsöltetek a dologra, próbáljatok lazábbak lenni egymással.
2014. márc. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a fenére volt jó belerondítani a barátságotokba?
2014. márc. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

4-es: nem tudom...tényleg nem. Belőlem kitört egy veszekedés közben ő meg azt mondta 3 hónap múlva, hogy ő is (ezek szerint hazudta...)

2014. márc. 8. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!