Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy lánynak, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem, és az a véleményem, hogy én is be jövök neki. Elszeretném mondani neki, mit érzek iránta, csak az a gond, hogy mindig 3-4 lánnyal van együtt. Lövésem sincsen, hogyan kezdjek bele, mert ha elkezdek mondani valamit utána jön belőlem a szó, csak az elején nincs ihlet!
2014. febr. 26. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor írj neki egy levelet
2014. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá és hívd arrébb és mond meg neki.

Ha gáznak tartod ezt,akkor facén írsz neki. ;)

Ha azt is gáznak tartod,találj vmi ürügyet hogy arrébbhívhasd,és hajrá!

2014. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mond neki,hogy leszarta a fejed a madár kérdi hol mond neki szeretlek ! Olyan romantikus !
2014. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehogy! A lányokat elriasztja az egyenes beszéd. Inkább hívd el randira, és smárold le!
2014. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer úgy mondta el egyik osztálytársam, hogy elvette a tolltartóm és a büféhez lecsalt vele és elmondta:D igy legalább a többiek se hallották amikor szerelmet vall:) azóta járunk:)
2014. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A facebook egyáltalán nem romantikus!!legalábbis szerintem.hívd félre nyugodtan,ha bejössz neki,akkor úgyis arrébb megy veled.vagy találj ki valami alibit.;D vagy akkor menj oda hozzá,mikor hazafelé megy,vagy valami. :DD
2014. febr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 ez nagyon cuki:)
2014. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az ötödik válaszolóé tényleg jó :D de szerintem sehogy... semmi magánélet...
2014. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!