Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet újraéleszteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet újraéleszteni egy régi szerelmet? Melyek lennének az első lépések, amelyeket meg kellene tennem az ügy érdekében és azok az első kérdések, amelyeket fel kellene neki tennem?

Figyelt kérdés

5-6 éve jártam egy sráccal, őszinte szerelem volt, viszont úgy tudom, hogy most egyedül van. Én még nem felejtettem el őt.

Hallottam egy pár esetről, amikor régi kapcsolatokból lett újra szerelem, s házasság is.



2014. márc. 9. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Keress föl egy ezoterikus jós/mágus szakembert,lehetőleg olyat akihez többen is járnak. Ő tenyérből és kártyából valamint a születési dátumotok alapján tudja érzékelni,hogy van-e még közös jövőtök.Majd derítsd ki,hogy tényleg nincs-e senkije az illetőnek,vagy csak te hiszed azt.

Kapcsolatot kezdeményezni még mindig a legősibb módszerrel a leghatékonyabb,vagyis személyesen összetalálkozni vele véletlenül. Az a leghatékonyabb. Felejts el mindenféle elektronikus és hírközlési b*ziságot,az csak félrevezet.

Írhatnál nekem priviben,hogy hogyan sikerült az ismerőseidnek újrakezdeni a régivel!vagyis,hogy ott ki-kivel kezdte újra hány év után,és hogyan.

Üdv.

2014. márc. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sikerült ? :)
2016. jan. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!