Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az ő mosolya éltetett. Mihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ő mosolya éltetett. Mihez kezdjek nélküle?

Figyelt kérdés
Meghalt a barátom. Fél éve, de most kezdem csak felfogni. Olyan hirtelen volt, este egy feküdtünk le, és reggel halott volt. Nem vagyok képes normális életet élni. Egyszer öngyilkos is próbáltam lenni, de sajnos megtaláltak. Kórházba kerültem, hat hétig voltam ott. Harminc kilót fogytam, az állásomból kirúgtak, a barátaim már nem terhelhetem ezzel. Csak a fájdalom van egész nap velem. De tényleg fáj. A testemnek is. Csak azért nem ölöm meg magam, mert nem hiszek a túlvilágban, és amíg élek, legalább az emléke velem van. Kezdek megőrülni szerintem. A múltkor hallottam ahogy beszélt hozzám, érzem az illatát, az érintését. Nem tudom mihez kezdjek. annyira szeretem. Lehet hogy mégis véget kellene vetnem ennek, de úgy érzem, hogy akkor még az emlékét is eldobnám magamtól. Mit tegyek?

2014. márc. 13. 03:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
elöször is sajnálom. másodszor muszáj túl tenned magad rajta akármennyire is nehéz probáld csinálni amit szeretsz, élvezd az életet. szerintem ő is azt akarná hogy boldog légy. tudom könnyü igy nekem beszélni de tényleg ezt kéne tenned
2014. márc. 13. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd őszinte részvétem!


Keress segítséget,molyan segítséget akinek van tapasztalata hasonlóakban.

Nem kezelnek az öngyilkossagi kisérleted miatt?

Tényleg egy jó pszichológus/ pszichiáter kellene, akiben megbízol, aki segít feldolgozni.

Egyedül sajnos nem megy, mert túl nagy a fájdalom, túl magy sokként ér.

Idegösszeomlás gyanús az eset.

Már nem mersz a barátaidhoz fordulni, mert úgy érzed terheled őket, belülről viszont felemészt a fájdalom.


Ez a gyászlefolyás már nem normális!!


Mi történt?

2014. márc. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan keress egy terapeutát, aki segít. A barátod biztosan nem azt szerette volna, hogy eldobd a halála miatt az életed.
2014. márc. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Természetes ez a folyamat, ha elveszted egy nagyon közeli hozzátartozódat. Igazából szerintem is pszichoterápia és gyógyszerek lennének a megoldások a problémádra.


Nagyon sajnálom, hogy ez történt. Igyekezz sokat emberek közé menni, mert az is tud segíteni.

2014. márc. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 4:

Sőt, még azt is hozzátenném, hogy irigylem az erődet. Én lazán a barátnőm után mentem volna, ha meghalt volna. Mondjuk én hiszek a túlvilágban is, szóval...

2014. márc. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kolosszus22 ***** válasza:
Erősnek kell lenned, nagyon nehéz lesz, de csak az idő tudja megoldani. Húgom is hasonlóan járt hozzád, neki autóbalesetben halt meg a nagy szerelme jó pár éve. Sok idő kellett mire nagyjából túl tette magát a dolgon, de azóta már újra rá talált a szerelem, persze a régi barátját is őrzi a szívében, de ez már csak így megy.
2014. márc. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos mindig azok szívják meg igazán, akik életben maranak.
2014. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!