Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-éves lány vagyok. Az osztálytársam már 3éve csapja a szelet, de ezévben már eléggé. Helyes, szép a mosolya, de néha vannak rossz beszólgatásai amik rosszul esnek. Társaságban is képes célózgatni nekem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én nem járnék vele ezek miatt is. Hogy utasítsam majd vissza úgy hogy neki és nekem se legyen utoljára lelkiismeretfurdalásunk?
2012. máj. 10. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Savazd te is társaságban! Ha paraszt, akkor meg nincs miért lelkifurdalásodnak lenni! Küldd el bátran, de tedd hozzá hogy azért mert egy gané!
2012. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt egy hasonló eset az évfolyamban, srác kb 3 éven keresztül udvarolgatott, 8. Ban összejöttek és már 2 éve boldogok! :)

Adj neki esélyt!

2012. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
EGY ROKONLÉLEK!! Hogy Őszinte legyek 100%-osan! én is 14 vok és az osztálytársam 2 éve piszkál ( idősebb korba már molesztálásnak nevezném). A beszólogatások sztem az éretlenségnek tudható be. Én személy szerint ilyenkor ugyan olyan stílusba visszaszólok és úgy csinálok mindha mérges lennék rá pl. duzzogok, fapofával nézek rá stb. (toom ez egy kicsit gyerekes de ez van) viszont ha meg kedves velem én is az vagyok vele, vigyorgok rá, és az összes pozitív visszajelzéses trükköt bevetem amit olvastam az újságba..... fél év alatt sikerült betanítanom valamelyest, és már csak csipkelődünk, viszont pozítív, hogy rögtön észreveszi, ha valami bajom van. Remélem segítettem, és ne add fel!!!
2012. aug. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!