Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnánk járni? 15/f-15/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnánk járni? 15/f-15/L Sok válasz kéne :D

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyjából az alapról indulok, ha facebookon ráírok akkor visszaválaszol, néha visszakérdez ilyesmi.

Már olyan ősz óta kedvelem, de most úgy február óta bele vagyok bolondulva, persze ezt nem mutatom.

Van pár trükköm, nem az a szánalmas fajta(, hogy pl.: "a nadrágomban felejtettem a kulcsom kivehetem"- "kotródj perverz") Hanem jóféle.

Esetleg modtok továbbiakat (a jóféléből) vagy más ötletetek van?

PLS HELP! !IMÁDOM ŐT!



2014. márc. 13. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ajjajjj feketevonat küld el a telefonszámodat..
2014. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó trükk: elmondod neki az érzéseid.

Akár hiszed, akár nem a leghatásosabb.

2014. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Megemeled a jobb lábadat. Előre elmozdítod olyan 30-40 centit, leteszed, majd a testsúlyodat áthelyezed a jobb lábadra. Utána megemeled a bal lábadat, előre elmozdítod 30-40 centit, és leteszed. A testsúlyodat most a bal lábadra helyezd. Ismételd, ameddig meg nem érkezel.
2014. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Megvan a tel száma, de az évfolyam nem olyan mint a normális, hogy felhívom és megbeszélem a talit, szétkürtölnék, aztán jönnének a szemétkedések

én vagyok a fiú

2014. márc. 13. 20:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Már pedig aki nem pedofil az telefonon egyezteti a pontos dolgokat.
2014. márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Hívd fel privát számon, és sikits bele a telefonba.
2014. márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

=))

Írd le neki az utolsó sort egyes szám első személyben.

De komolyan.2 éve voltam 15 és az volt a legjobb ha őszintén elmondta valaki az érzéseit, és nem csak játszadozni próbált meg jött az ú.n 'trükkökkel' tudod az gyerekes dolog.

2014. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy az volt a legjobb, de már próbáltam másnál és hoggyjétek el, nem jött be

De ITT MÁSNAK KELL TÖRTÉNJEN, ha nem egyből támadok, valami más ötlet kéne pls HELP HELP HELP

2014. márc. 13. 20:41
 9/12 anonim válasza:
Szerintem tényleg oda kéne állnod elé és megmondani a tutit de mondjuk úgy h suli után megvárod vagy hétvégén elhívod valahova és akkor elmondod neki mit érzel :)
2014. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

,,de már próbáltam másnál és hoggyjétek el, nem jött be"

Na nézzük, te most 15 éves vagy, tehát ha ez előtt már vallottad be másnak, hogy szereted, az 15 éves korod előtt történt. Ha mondjuk ez 12 éves korodban történt, és nem vált be a módszer, az vszeg. azért volt, mert a személy akibe beleszerettél, nem tudta, hogy milyen nagy súlyú dologról van szó, nem tudta elképzelni, mert még csak 12 éves volt. De most egy másik lány, aki 15 éves, az azért már el tudja képzelni az egészet. Gondolj bele, a lányok egy része csak 12-14 éves koruktól kezdenek érdeklődni a fiúk iránt.

Állj ki elé és mondd el, nincs vesztenivalód.

2014. márc. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!