Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a gond hogy tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a gond hogy tetszik egy srác és én is tetszek neki járni is akarunk csak keveset tudnánk talizni mert engem a szüleim hétköznap nem engednek sehova csak szombaton és bizti hogy 1 hét alatt szakitanánk, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy bizti egy hét után szakítanátok? Ne így állj hozzá a dologhoz, mert akkor úgyis fog elsülni. Ha tényleg szeretetitek egymást, akkor nem egy hét alatt nem fog tönkremenni a kapcsolatotok. Sok sikert! És csak pozitívan! ;)
2008. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a jó kapcsolat alapja nem az,hogy mennyit találkoztok.ha szeretitek egymást,miért szakítanátok egy hét alatt?az ember úgy szokja meg a kapcsolatát ahogy elkezdődik.ha egy héten egyszer taliztok,ehhez szoktok hozzá.így is működik.én a párom egy hónapban egyszer látom,mert kamionozik.pedig mi együtt élünk.még sincs semmi gond,mert így ismertem meg,és ehhez alkalmazkodtunk.meg van telefon,net...ha ritkán taliztok,jobban fogtok egymásnak olyankor örülni.aztán majd minden alakul.változnak a dolgok és új helyzetek fognak kialakulni.majd meglátod.szeressétek egymást és ne ezzel foglalkozz.
2008. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyit mondanék, hogy én a párommal (immár 5 éve) 2 évig titokban jártunk, mert a szüleim tiltottak tőle. :S

Nagyon ritkán találkoztunk, és akkor is csak perceket, órákat, de annál jobb volt, mikor újra láttuk egymást! :D

Aztán addig harcoltunk, míg el nem fogadtak minket együtt, és azóta (5 éve) sem talizunk annyira sokat, hogy minden nap vagy mittudomén. Mert úgy tökéletes volt. Jó persze persze sokkl többet vunk együtt, de ahogy mondták előttem, úgy szoktuk meg.


És olyan jó érzés, mikor sok idő után újra láthatod! Már ha hűséges típus vagy!


Sztem vágj bele nyugodtan! ;)

2008. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
húú hát nagyon szépen köszönöm a jótanácsot csak az az igaszság hogy ez a srác nem éribe anyival hogy 1 héten 1-szer
2008. márc. 19. 22:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nme éri be annyival??? Ha nem éri be, akkor nem is szeret téged igazán.
2008. márc. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!