Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm elég furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elég furcsán viselkedik, szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
Munkámból adódóan sajnos 3 hete nem tudtunk találkozni, mivel Ő messze lakik, én meg folyamatos műszakba kerültem. Most hétvégén találkoznánk, de elkezdett furcsán viselkedni. Nem érem el Viberen (szerinte "rossz a telefonja"), valamint elkezdett írásban elég távolságtartó lenni velem. De ha felhívom, nincs semmi baj. Most március 16.-án lennénk fél évesek, és szeretném ha ezt megünnepelnénk. De kicsit nyugtalanít ez engem, úgy érzem, mintha laposodna a kapcsolatunk. Pedig nagyon szeretem Őt! 27 éves a lány, én 28 vagyok, ha ez számít valamit.

2014. márc. 14. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Minek a fél éves kapcsolatot megünnepelni?

Inkább majd az egy éveset. Remélem tudtam segíteni....

2014. márc. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy már neki...
2014. márc. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 baker2424 ***** válasza:
az 1 éves ünneplésre már nem fog sor kerülni szerintem :D
2014. márc. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

gyerekek ez most tényleg nem vicces :|

Rengeteg szép, közös emlék van mögöttünk, és nem szeretném ha ez a kapcsolat tönkre menne. Esetleg valakinek volt már olyan, hogy sikerült helyrehozni egy ellaposodott kapcsolatot?

2014. márc. 14. 09:37
 5/10 baker2424 ***** válasza:
a töltött káposzta melegitve már nem jau
2014. márc. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi gyerekek nem vicceltünk!

Már kurja más a nődet, lehet még csak az agyát, de vele van...



Bakker2424 Úr!

Helyesen, felmelegítve CSAK a töltött káposzta a jó!

:)

2014. márc. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szeretnék, de ennyiből képtelenség normálisan megválaszolni a problémádat. Megfogalmaztad egy félelmedet és mindenki arra reagál (félsz, hogy nem szeret vagy más is van az életében). Erre nagyon nem lehet mást reagálni, mint az itt hozzászólók. Sajnos.

Mindezzel együtt kb 1000 oka lehet a viselkedésnek. Lehet olyan magánéleti gondja, amit nem osztott meg veled, stb. Erre képtelenség válaszolni, ezt neked kell kideríteni.

Minden esetre szurkolok neked, nektek.

2014. márc. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 baker2424 ***** válasza:
dehogy van az ugy helyesen én csak frissen szeretem
2014. márc. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet elege volt a távkapcsolatból. Én mondjuk már akkor távolságtartó vagyok, ha egy napig nem találkozok a bnőmmel, 3 hét számomra elképzelhetetlen :D Sztem rájött arra, hogy nem igazán hiányzol neki, de gondolom nem távolságból akar szakítani veled, hanem amikor majd személyesen találkoztok.
2014. márc. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi két hetente találkozunk, párom az első hét után már távolságtartó. Így könnyebben elviseli a távollétet... Lehet nála is így van, de ezt csak úgy tudhatod meg, ha megkérdezed tőle.... Csak nincs semmi gáz se. Majd "élőben" kiderül. Ha viszont úgy érzed laposodik a kapcsolatotok, csinálj olyat, amit nem szoktál... pl vidd el olyan helyre, ahol eddig még nem voltatok, adj neki magánszámot stb :)

/Egy hat éves kapcsolatban lévő nő./

2014. márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!