Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Paranoiás vagyok? Úgy érzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paranoiás vagyok? Úgy érzem a páromnak valami baja van és valamit nem akar elmondani, furcsán viselkedik. Úgy érzem valami nyomja a lelkét. Kérdeztem többször is és nem mondja?

Figyelt kérdés
Lehet csak képzelődöm és minden rendben van,vagy az ilyen gyanúk általában nem alaptalanok?Érzem hogy szeret,de mintha valami baja lenne.A szex is működik köztünk,sőt egyre jobb.
2013. okt. 29. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed akkor gondolom van valami, akik együtt élnek azért észre veszik a másikon ha valami megváltozik.
2013. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Együtt élünk.Úgy érzem valamit mondana és valami nyomja a lelkét,sokszor kérdeztem tőle.De azt mondja nincs semmi.De érzem hogy van.
2013. okt. 29. 17:26
 3/4 anonim ***** válasza:
A női megérzéseknek általában van alapja,másrészt gondolom,jól ismered a párodat már,szóval biztosan van rá okod,hogy így érezz.Kicsit hagyd békén,később próbálkozz nála újra.Persze letámadni nem kell,attól csak rosszabb lesz.
2013. okt. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hmm:3 válasza:

általában ilyenkor más is van a kapcsolatban nem csak 2 személy..

vagy csak hulyeséget csinált és fél elmondani neked.

2013. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!