Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki hirtelen szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki hirtelen szakított veletek, de azt mondja, hogy hiányzol neki, és még mindig szeret, hogy tudnátok elérni, hogy visszajöjjön hozzátok?

Figyelt kérdés
Amikor rákérdeztek, azt mondja "nemtudom", hogy akarja-e folytatni.

2014. márc. 18. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én inkább, nem próbálnám vissza szerezni.
2014. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyennel én nem foglalkoznék. Az én érzelmeimmel ne játsszon senki.
2014. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Elmélkedő válasza:

Mit mondott,miért szakított veled? Mert ha tudod,hogy miért,akkor sokkal könnyebben elérheted,hogy kibéküljetek. Akarva/akaratlanul,de lehet,hogy nagyon megbántottad valamivel. Ha viszont úgy érzed,hogy te mindent megtettél és nem volt oka a szakításnak,akkor hagyjad az egész békülést.

Ui.:Én hallottam egy hasonló esetről, ahol a lány azért szakított 3 év után a barátjával, mert a srác még mindig nem lépett túl a volt barátnőjén és a lány hiába szerette, úgy döntött,hogy ha eddig nem sikerült neki, akkor a későbbiekben sem fog.

2014. máj. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

óóó, már nem aktuális a kérdés sajnos :D azóta lett valakije

amúgy igen, sajnos én bántottam meg nagyon, de azt mondta, már nem szeret, így nem hiszem, hogy lehetne bármi is tovább

2014. máj. 22. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!