Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lány letiltott mindenhonn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány letiltott mindenhonnan, még telefonon sem tudom elérni, akkor ugye semmi esélyem nem lenne ha személyesen keresném meg?

Figyelt kérdés

Sőt talán még kapnék is tőle..vagy az anyjától vagy ki tudja.


Szeretem és nagyon hiányzik..fél éve visszament a volt barátjához, egyik napról a másikra. Nem tudom, hogyan felejthetném el. Egyszerűen szerelmes vagyok. 24 évesek vagyunk. Én vagyok a fiú.


2014. febr. 26. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik, mint az influenza. Magadnak teszed jót, ha békén hagyod, nem akarod keresni. Eltelt fél év, koncentrálj másra. Járj sportolni, menj el nyelvet tanulni...stb.
2014. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kössz, mint ha nem ezt csinálnám.
2014. febr. 26. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:

nem véletlenül tiltott le,legyél férfi és ne keresd többet sehogy

nem kíváncsi rád! ezt fogd fel!

2014. febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Ilyen nőért nem kár, csak kihasznált és időt húzott veled. Biztos szar, de túléled, majd lesz jobb.
2014. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!