Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kérdezzem meg tőle? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg tőle? És mit tegyek ha igen a válasz?

Figyelt kérdés

Szoval megpróbálom érthetően megfogalmazni :D

Van egy lány 16 éves úgy mint én elég kusza történet a miénk na az a lényeg hogy egyszer már jártunk akkor szétmentunk de nem osszevesztunk csak valahogy sokmineden összejött most ugy alakult a dolog hogy lehet ujra összejövünk elhívtam hogy találkozzunk mert sokszor megyunk sétálni és meg szeretném kérdezni tőle hogy mit szólna hozzá ha újra összejönnénk csak valami jo kérdést keresek ami hatásos és lényegretörő legyen és még azon is gondolkoztam hogy mit csináljak ha a válasz IGEN ölelés szájraőuszi esetleg csók :D

Esetleg mi a legalkalmasabb hely ahol ezt nyugodtan megkérdezhetem, vagy saját tapasztalatok is jöhetnek ha nálatok is volt hasonló helyzet.

Előre is köszönöm a segítséget

16/F



2014. márc. 18. 21:30
 1/1 anonim válasza:
Mondjuk elmentek egy parkba ahol választatok egy csinos kis padot rávazeted a témára a legjobb az lenne hogyha ő kérdezné meg és ha igent mond akkor ölelés vagy szájrapuszi. ;)
2014. márc. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!