Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 12 éves vagyok és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves vagyok és nagyon tetszik egy lány hogy kérdezzem meg tőle hogy járna e velem? Még nem sokszor bészéltünk személyesen max 2-szer inkább facebookon szoktunk! és ha már járunk hogyan tovább?

Figyelt kérdés
!!!
2012. szept. 22. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Igazán ráérsz még ezzel. :D
2012. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

A 12 éves lányoknak nagy tüskék vannak a puncijukban...


Jobb ha vársz még kicsit, mig azok a maguk természtes útjukon visszahúzodnak !

2012. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1.kommentelő és akkor mikor kezdjem el??
2012. szept. 22. 20:59
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem,ilyen korban sehogy se kezdd el..mi az hogy járunk?Tudod mi számít járásnak?Nem az ha kézen fogva sétáltok...ezzel a hogyan továbbal ráérsz 2-3 évet várni még...legyetek barátok inkább.
2012. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
49%

hova akartok járni? a játszira? -.-"

12 évesen elég gáz még bár ez saját vélmény 1-2 év MINIMUM még..

2012. szept. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
80%
Szerintem a "járnál-e velem,, elég ütős
2013. jan. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
72%
hagyjátok már, egy 12 éves nem lehet szerelmes? szerintem igenis menny oda hozzá élőbe.beszélgessetek, légy vele kedves:)aztán lesz ami lesz!:D
2013. jún. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nemo4 ***** válasza:
Ha nincsen baráti köröd fiúkkal és a szüleid is jobbnak látnák ha egy 13 éves lánnyal barátkoznál akkor lelkük rajta, mert egy rossz baráti körtől azért ez jobb. Erzsébet királynő 13 évesen szeretett bele Fülöp hercegbe fűlig, csakhogy Fűlöp 20 volt és csak leveleztek. Igazábol ha eljártok, moziba vagy egyéb rendezvényekre az nem káros, de a szerelmi spirál hamar belevisz mindkettőtöket a testi kapcsolatba ami viszont ebben a korban határozottan nem javasolt !
2021. ápr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!