Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok veletek volt olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok veletek volt olyan, hogy szakítottatok valakivel, és újból össze jöttetek? Fiúk is írhatnak.

Figyelt kérdés
Velem 3 hónapja szakított a barátnőm, mert még a kapcsolatunk idején veszekedtünk pár dologért, de utána kibékültünk mindig, és azt is mondta, hogy így nem jó neki, mert már kihűlt neki az érzés, de most csak barátságot akar tőlem, pár napja kérdeztem tőle, hogy szoktam-e neki hiányozni, és azt mondta, hogy szoktam. De, hogy ha már nem szeret miért hiányzok neki többször is? Lehet még érez valamit irántam?

2014. márc. 19. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2014. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem lány vagyok de:


A környezetemben sem láttam még ilyet, velem se volt. Viszont, olyat már igen, hogy a csaj kidobta a srácot, izomból másokkal dugott már, a balek meg még fizetett neki a dolgait, szórakozását, mert még szerette és reménykedett...és mert "barátok" voltak:D Ha egy lány azt mondja, maradjunk barátok a válasz MINDIG -> OK, figyi, most viszont nekem mennem kell, majd beszélünk (ez persze a kamu). - és illa berek...:\


Mert tudod a "barátok" szónak konkrét jelentése van és a bajtársiasságon alapszik a definíciója. A barátod nem az lesz, aki megunt. Hanem, aki áldoz érted, ha te is érte, akkor vagytok ki barátok. Egy lány mikor a bajtársad? (max ,ha lehúztatok jó pár évtizedet és megöregedtetek ,akkor, de addig semmi ilyesmi nincs) Addig viszont nincs spanolás :) Ez egy fight és alattomos. És azért vagy te az erősebbik nem, hogy kibírod és nem hisztizel, nem kapálózol, nem alázod be magad, nem sajnálod magad, hanem tudomásul veszed és tovább lépsz méltósággal, mint egy férfi. És ne őröld magad! Legyél erős és laza. :)

2014. márc. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen, egy év kihagyás után jöttünk össze, aztán most nemrég megcsalt szóval ez ennyi :D Egy dolgot ne felejts el, az emberek NEM változnak. Én a helyedben lassabban venném a dolgokat és először azért óvatosan közelítenék, ha akkor olyan volt a szerelme, hogy kihűlt, most sem erősebb.
2014. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 19. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen előfordult. Jó nagy hülyeség volt kibékülni:D
2014. márc. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért hogy egy pozitív is legyen, egy barátnőm fél éve járt a barátjával mikor szakítottak. Ezután egy évig egyikőjüknek sem volt senkije majd ők ketten újra össze jöttek és most nemsokára fogják ünnepelni a második évfordulójukat!:) nagyon szeretik egymást és tényleg nagyon kitartanak azóta egymás mellett! Mentségükre szóljon ők fiatalok voltak mikor először próbálkoztak...
2014. márc. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De szerintem, akkor tényleg jól működik, hogy ha észhez tér mindkét fél, és normálisan meg tudják beszélni a dolgot meg, hogy ha vissza tér az a szeretet nem? Csak mert nem tudom... Tapasztalatlan vagyok!
2014. márc. 20. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!