Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottatok már valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már valakivel úgy, hogy közben még szerettétek? Hogy képes valaki így szakítani a másikkal? Miért nem próbálják megoldani a gondokat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akit szeretünk azzal nem szakítunk.
2012. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
anyám eltiltott tőle, azt mondta hogy vagy a családot választom, vagy őt és pakolhatok... nem rajtam múlt a dolog.. persze titokban folytattam vele a dolgot, dehát azt se lehet sokáig csinálni, mert nagy a lebukás veszélye és a kapcsolatot is mérgezi
2012. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Első, de lehet.

Pl ha megcsal. Szíved szakad bele, de ott már nincs folytatás...

2012. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szakítottam.

Megcsalt, megtudtam, hát kitettem a szűrét. Nagyon rossz volt, majd úgy gondoltam, hogy talán megér egy esélyt...Felkerestem, és elmondtam neki. Elküldött a fenébe, és azt mondta, hogy nem kellek neki, és a hülye esélyem sem.


Na, akkor kérdezem: a mi kapcsolatunkba ki volt az, aki nem szeretett igazán?


24/n

2012. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakított velem az ex barátom, mert a szülei ezt parancsolták neki. Kész időpocsékolás volt egyáltalán összejönni vele, mert a családja állandóan terrorizált minket, főleg engem. Szerettem, ő is szeretett. De jobb, hogy vége lett. Aki 25 éves fejjel nem önálló gondolkodású, az így jár. Bánom, hogy nem én szakítottam és hogy tűrtem a családja sz*rakodását. 24l.
2012. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Olyan problémánk volt, amit nem tudtunk rendbe hozni és nem akartuk kínozni egymást...

2012. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Akkor, amikor szakítottam vele, nagyon fájt, mert szörnyen szerettem(szeretem), viszont nagyon fiatalok voltunk és nem akartam úgy leélni egy életet, hogy nem tudom, milyen ha csak magam vagyok, ha csak magamra számíthatok, emellett a szabadságot is igényeltem. Persze nem kérdés, hogy milliószor jobban imádtam vele lenni, mint egyedül, de így kipróbálhattam olyan dolgokat, amit egy párkapcsolatban nem lehetne tiszta lelkiismerettel.


Ez olyan dolog volt, amin nem tudtam változtatni, neki is jót tett, hogy akkor megtalálhatta ki is ő maga.

Megbeszéltük, hogy négy év múlva, azon a napon, azon a helyen találkozunk, ahol összejöttünk.


Találkoztunk, eltelt további négy év, és a mai napig együtt vagyunk.

2012. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Igen!


Mi is nagyon fiatalok voltunk nagyon szerettük egymást de nem működött a szex. Én úgy gondolom ha nem működik a szex egy kapcsolatban akkor az el van ítélve :S így kimondtam hogy legyen vége. A szívem szakadt meg mert nagyon szerettem de tudtam így külön-külön sokkal boldogabbak lehetünk.

Szóval néha muszáj ésszel dönteni és nem szívvel.


Off.: Az előttem válaszolónak a története nagyon tetszik és le a kalappal :)


23/N

2012. aug. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen...mi is szakítottunk egy bizonyos probléma miatt..viszont a mai napig jóba vagyunk nekem nagyon nehéz volt néha még most is az ha beszélünk de az hogy újra együtt legyünk kizárt... :(
2012. aug. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
8/9-es, szóval csak azért voltál vele, mert tömés kellett neked? Utolsó előtti (utolsó mos értelemszerűen én vagyok X) ), te ismerősnek tűnsz az elmondottak alapján, hova valósi vagy?
2012. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!