Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a párom mindenér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom mindenért engem hibáztat? El kéne hagynom?

Figyelt kérdés
mindenért engem hibáztat bunkón beszél velem és nem enged sehova még azt se engedi hogy facebookozzak.

2014. márc. 19. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
már bocs, de hány évesek vagytok?
2014. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen
2014. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
19 ő pedig 23
2014. márc. 19. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:

keveset árulsz el.

ha bármikor felmerül, hogy el kéne hagynod, az azért van, mert el kéne hagynod. (gyerekes esetre nem adok tanácsot, mert olyan helyzetben még nem voltam)

2014. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már ennyiből is egyértelmű, hogy a kapcsolatotok nem két egyenrangú ember szeretetközössége. Dobd ki a palit még ma.
2014. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!