Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért akar mindenért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért akar mindenért megdolgozni? Miért nem fogadja el a pénzt amit szívesen adok neki?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint két éve járunk.Az ő családja nem olyan jómódú.Nem zavar de amikor egyetemre járt akkor is dolgozott mellette.Keveset találkozunk akkor.Zavart és mondtam neki,hogy ne dolgozom tudunk segíteni de ő nem fogadja el.

Most már csak én járok egyetemre.Ő már dolgozik.A nagyapja volt lakásába költözött.Így még többet dolgozik,hogy rendbe rakja.Mondtam neki,hogy segítek neki megvenni a dolgokat.De megint nem fogadja el.

Bosszantó,hogy keveset találkozunk és ha felajánlom a segítségem akkor elutasítja.

Miért ilyen makacs?


2014. jan. 16. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában a férfi tartja el a nőt és nem fordítva. Valószínűleg a férfiasságát sértené ha elfogadná. Én se fogadnék el pénzt, max akkor ha összeköltözünk és mindkettőnk haszna származna abból amit veszünk belőle. 23/F
2014. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Galaxis. ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen! Ne pénzt ajánlj fel neki hanem mond neki, hogy költöztek össze egy albérletbe és akkor tartsátok fenn magatokat. Így többet lesztek együtt és melónak is lesz pici értelme :)
2014. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért költöznénk albérletbe ha neki már van saját háza?Engem csak az zavar,hogy keveset találkozunk.
2014. jan. 16. 18:03
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Egyetlen egészséges ember sem akar a másik ember lekötelezettjévé és megvásárolható majmává/marionettfigurájává válni pénz miatt.
2014. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Büszkeség. Én sem érezném jól magam, ha tartoznék a saját barátnőmnek. Csak úgy meg ne adjon, megdolgozunk azért ami kell. Nagyon jó mondás, hogy addig kell nyújtózkodni amíg a takaró ér. Ha ez megvan akkor nincs is szükség segítségre mástól.

Én így látom kedves kérdező. :)

2014. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bizonyára kínos/megalázó neki, hogy pénzzel akarsz segíteni. Az tényleg jó ötlet, hogy költözz oda, és akkor kevésbé furcsa, ha költesz arra a helyre, ahol élsz, hiszen akkor valamennyire a tiéd is.
2014. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megalázó, kínos..

A többit meg már leírták.

2014. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A.R. ***** válasza:
Mert egy férfi és jó lenne ha megbecsülnéd mint férfi mondom ezt. Azért dolgozik, hogy neked jó legyen és az szeretné ha saját maga érthetné el a dolgokat segítség nélkül. Ez egy nagyon tisztelendő dolog és full respect neki.
2014. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!