Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg egy lánynak, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Már rég óta tetszik egy lány akinek én is bejövök, de nem tudom megmondani neki, hogy bejön. Mit tegyek?

2014. márc. 19. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
"Szeretlek"
2014. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"mondanom kell neked valamit.. átöleled majd ugye tudod hogy szeretlek ? "
2014. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedd össze a bátorságodat, hívd félre és mondd el neki, hogy mi a "helyzet". Határozottan, férfiasan. Nagyon fontos a megfelelő pillanat. Hívd el sétálni, vagy szervezz valami jó programot, ahol nem zavarhatnak meg és bökd ki. Csak lazán! :)
2014. márc. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Már össze is jöttünk azóta. :D
2014. ápr. 9. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!