Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nálam másfél évvel idősebb lányba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én még csak 16 vagyok, szóval nem hiszem, hogy járna velem, de nagyon szeretem és nem tudom elfelejteni :S
2013. szept. 17. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe megpróbálnám. Ki tudja?!
2013. szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Baccardi01 ***** válasza:
Ja! Beszélj vele. Mondd el neki őszintén az érzéseidet.
2013. szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is mond el neki. Valószínűleg meglepődik és lehet akkor azt mondja, hogy ő csak barátként tud rád tekinteni de lehet, hogy később rájön, hogy szeret. Aztán ki tudja mi lesz. Lehet, hogy csak 30 évesen találkoztuk újra és ő majd akkor vall neked szerelmet. De ha most nem mondod meg neki akkor lehet a későbbiekben se lesz semmi.
2013. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1,5 év nem olyan sok. És is 1,5 évvel idősebb lányba vagyok szerelmes: 16/f ... igaz mi egy osztályba járunk (nem buktam)
2013. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!