Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakított velem a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm, mit tegyek? ( Több infó lent )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vasárnap szakított velem a barátnőm 2 év és 2 hónap után. Nagyon szeretem még, de ő már nem akar tőlem semmit. Nem léptem félre, nem tettem semmi rosszat egyszer csak igy bedobta nekem, higy már nem érzi azt amit régen és hogy ő el akar felejteni.Abban a szent pillanatban zuhantam össze lelkiekben az utca kellős közepén. Sok mindenen gondolkoztam már hogy mit tegyek, de annyira szeretem még, hogy legszivesebben felakasztanám magam... A kérdésem az hogy mit tegyek mert nembirom ezt a hatalmas nagy káoszt fejemben, testemben. Tipp??

2014. márc. 23. 23:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Menj el barátokkal valamerre... és beszélgessetek. Öntsd ki valakinek a lelked.
2014. márc. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a régi barátaim elmentek mellőlem és csak egy pár darab maradt. :/
2014. márc. 23. 23:35
 3/16 anonim ***** válasza:

tavaly éreztem ilyet. nem könnyen, de a fájdalom elmúlik

szépen kisírod magad, ordítassz, dühöngsz, aztán nevetve könnyezel a boldog emlékeken, végül összetörsz, aztán felállsz, és az legyen az első gondolatod, hogy sírjak egy olyan ember után aki 2 év és 2 hónap után csak így szakít velem? NEM! nem ér ennyit. okosnak kell lennem, fájni fog? fájni fog, persze, de túlélem. kikapcsolódok, nézem a jó oldalát...! az élet megy tovább.

sajnállak, és tudom milyen érzés, de legyél erős. kitartás, egyébként próbáld meg vissza szerezni de elárulom, hogy később te bánod majd...!

nem akarok ötletet adni, de lehet meglátott egy szépfiút...vagy félrelépett, de persze ez csak találgatás.

2014. márc. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kell ..lehetoleg lany ,aki nem lesz szerelmes beled ha tulsagosan kozelinek erez a banatid miatt,de kelloen empatikus az iranyodba .. Sajnos kozhely,de csak az ido oldja meg , most nagyon sokaig nagyon rossz lesz ,de az legyen elotted,hogy tul kell lenned rajta .
2014. márc. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

fél évig szenvedtem szakítás után, még ma is eszembe jutnak a dolgok, de találtam 10 hónapja egy lányt...aki ugyan nem teljesen,hiszen első szerelem volt, de elfeledteti velem. és elárulom,hogy lehet nem leszek olyan nagyon rózsaszín felhősen szerelmes belé, mint a legelsőbe, de neki többet érek, és ő többet ér nekem.

barátkozz, és sportolj :) és ha hiányozni kezd, képzeld el hogy szét van verve a feje, ettől megutálod mert csúnya lesz.

2014. márc. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Költőnő? ***** válasza:

idő, idő, idő.

Ne tartsd magadban, ne húzd magadra a falakat.

2014. márc. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 WheneverYouWant ***** válasza:
82%

Jó irányba haladsz.. a legjobb ilyenkor ismeretlenekkel megbeszélni az egészet... tőlük nem csak azt fogod hallani hogy "az a szemét/az a köcsög" hanem képesek racionálisan gondolkozni és esetlegesen rávilágítanak a te hibáidra is. Nem tudom hogy esetleg ez volt e az első hosszabb kapcsolatod.. de nekem az után volt a legrosszabb... Majd az idő segít rajta... pár hónap múlva már valószínűleg áldani fogod ezt a napot...

Esetlegesen egy gyors pár találás is kigyógyíthat a bánatból... vagy akár egy alkalmi is...

2014. márc. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

1-2 honap ės elfelejted!


Ės ez tuti:)

2014. márc. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha szereted, miért akasztanád fel magad? Hogy aztán ne szerethesd? Inkább akaszd be neki a farkadat búcsúszex ötletével.
2014. márc. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ez volt az első és egyben természetesen a leghosszabb kapcsolatom. 15évesen ismerkedtünk meg és jöttünk össze. Most áprilisban leszek 18....
2014. márc. 23. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!