Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a pasim, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a pasim, mert hogy kiöltem belőle a szerelmet a szerelmemmel, vissza fog jönni!?

Figyelt kérdés
3 és fél hónapot voltunk együtt, első szerelem. Vele csináltam először mindent és ő is velem. Viszont nagyon különbözőek vagyunk és egy idő után rengeteg vitánk volt és lassan kezdett elromlani, viszont megbeszéltük hogy változtatunk és minden rendben lesz. Viszont következő nap facebookon szakított velem. Fel se hívott legalább! Mindenki szerint tovább kellene lépnem meg ilyenek... Ő is azt mondta hogy lépjek tovább mert megfojtottam őt a szeretetemmel. Viszont helyre tudtuk volna hozni, de ő feladta, pedig tudom hogy még szeret... Vajon vissza akar e majd jönni?
2014. márc. 21. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon hiszem...

Ismerek én is sok ilyen lányt, kapcsolatot szerettek volna velem, de nagyon tapadósak.

Fel se jössz Facebookra, már írnak, még ha mondod hogy "most ne kérlek", akkor sem értik meg.

Keres akkor is ha jó az időpont, ha nem.


Én például nem szeretem az ilyen lányokat.

2014. márc. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, ilyen voltam... De ezt is megakartam változtatni mert tényleg tudom hogy sok voltam neki. De ő nem adta meg az esélyt!
2014. márc. 21. 11:29
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

dehogy fojtottad meg a szereteteddel, ez csak duma

rövid idő alatt megkapott, megunt (mert ő valószínűleg nem volt szerelmes), és dobott, ennyi a történet, sajnos

2014. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. válaszoló igazad van... De így nem fogja megbánni? Mert azért szeretett, rengeteg dolgot tett meg értem amit ha nem szeretett volna inkább lemondott volna rólam...
2014. márc. 21. 11:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindig sajnálattal látom mikor égy széthullik egy fiatal pár, akik egymást ismerték meg előszőr.

Ezzel együtt facebookon szakítani mindennek az alja. Legyen már annyi gerinc az illetőben, hogy a másik elé áll.


Azt meg innen senki nem fogja tudni megmondani, hogy viszamegy-e hozzád vagy sem, mert nem ismerjük. Lehet időkell neki, hogy rádöbbenjen nélkükled mégsem az igazi az élete, de az is lehett, hogy soha többet feléd se néz.

2014. márc. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 PearlDiver ***** válasza:

Hány évesen vagytok?

Eléggé úgy tűnik, hogy nagyon elsiettétek ezt a járás dolgot... mármint, azt írod hogy mindenben elsők vagytok egymásnak... hát az első pasiddal pár hónapon belül lefeküdni (ha jól értem) óriási nagy hiba. Mivel fiatalok vagytok (gondolom 17-nél nem idősebbek), ezt nem olyan könnyű feldolgozni.

2014. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én igazából 15 vagyok Ő pedig 16.. Tudom hogy nagy hiba volt, és csak egyszer feküdtünk le de az nem is volt jó mert tényleg éretlenek vagyunk ahhoz ezért megbeszéltük hogy hanyagoljuk ezt még... De hát feladta!!
2014. márc. 21. 13:14
 8/9 anonim ***** válasza:
ha elhagyott, ne szaladj már utána, ha megbánja,az az ő baja, nem kellett volna így viselkednie, ennyi az egész; lányok, legyen bennetek tartás!
2014. márc. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jegyezd meg. egy férfi sohasem bánja meg ha eldobja a barátnőjét másért.

Nyomós ok kell hozzá, hogy egy srác szakítson egy lánnyal.

2014. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!