Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért bántom meg folyton?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántom meg folyton? Hiszen szeretem!

Figyelt kérdés
A történetem ott kezdődik,hogy távkapcsolatban élünk.Követtünk el mindketten hibákat,amiket vagy elfelejtünk vagy nem.Pár hónapja,mikor szakítottunk azóta én eléggé agresszív és elviselhetetlen lettem.Mindenbe belekötök,bántom őt,szekálom.Mert megsebzett.De közben meg szeretem. Viszont ugyanúgy találkozgattunk,mintha mi sem történt volna.Lehet ettől nem tudok úgy viselkedni,mint előtte?

2014. márc. 24. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Az agresszivitás egyértelműen fájdalom miatt történik. Ez viszont szerintem normális. Hiszen hogy tudnál úgy viselkedni mint előtte? Szakítottatok, naná hogy máshogy viselkedtek egymással. Főleg, mivel úgy érzed ő bántott téged.


El kell döntened, hogy tovább lépsz, vagy megbeszélitek a dolgaitokat és adtok még egy esélyt ennek. Ha nem, akkor miért találkozgattok még?

2014. márc. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szeretném folytatni vele.Ez fel is merült nemrég,hogy ő is,csak változtatnom kell dolgokon.Azért találkozgattunk,mert én nem szerettem volna abbahagyni,és ő kérdezte hogyan lenne jobb nekem,és ő sem tudott elengedni.Most megint szakított velem,mert elszúrtam.Nem tudom mit mondjak neki,ha találkozunk,mert tudom ő mit fog mondani,és az nagyon rossz lesz nekem.
2014. márc. 24. 16:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha elszúrtad elszúrtad. Imádkozz, hogy adjon még egy esélyt. Ha nem kapsz, tovább kell lépned, nincs más megoldás.
2014. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!