Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerénység? Vagy csak önbizalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerénység? Vagy csak önbizalomhiányos a barátnőm?

Figyelt kérdés

Én 17 éves vagyok a barátnőm 16

Sokszor mondom neki hogy nagyon csini vagy szép szoval bókolok neki akár fb-n akár élőben

Élőben még nem is annyira mert akkor látom hogy nagyon jól esik neki de fb-n bármit mondok neki egybol mondja hogy haha persze meg nemis szoval nem fogadja el azt hogy gyönyörű...

Rengeteg fiú bármit megadna érte szóval tényleg gyönyörű

Hogy tudnék ezen változatatni vagy miért csinálja ezt? :(



2014. márc. 25. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
mert nő, ne aggódj, szépnek gondolja ő magát, csak jobb kéretni :) és igen lehetséges hogy szerény, bár aki szerény, az az életében is szerény...
2014. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Sehogy. Kéreti magát.

Ha már nem fogod mondani, akkor az lesz a baja,hogy már nem szereted és miért nem bókolsz. Saját tapasztalat, de már 'kinőttem' s megtanultam megbecsülni az ilyen 'bókokat.'

2014. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit lehet önbizalom hiányos ,de ilyenkor ne aggódj ,mert gondolj bele ,te magadat jóképűnek tartod? Nem találsz a külsőben hibát? Nagyon sok lány nem hiszi el ,hogy szép pedig azok! Ha tovább mondd neki ,akkor el fogja hinni és akkor nem lesz ilyen gond :)
2014. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De akkor mondogassam neki ugyan ugy mert fura ha mondom neki es egybol mondja hogy dehogyis vagy valami amugy meg nem szereny csaj csak ezen a téren :/
2014. márc. 25. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem picit önbizalom hiányos a barátnőd és nem veszi észre hogy tényleg szép. Lehet nem érzi magát jól a bőrében valamiért.
2014. márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!