Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerényebb, visszahúzódóbb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KingofLioness kérdése:

Szerényebb, visszahúzódóbb, önbizalom hiányos lányok merre vagytok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már a könyökötökön jön ki ez a kérdés, de a nekem megfelelő választ még nem írta meg senki.Mindig egy ilyen barátnőt szerettem volna.Úgy gondolom, hogy a becsületességet, a szeretetet, a hűséget csak ti tudjátok értékelni igazán.Sajnos volt már eset, amikor 1-2 lány kihasználta, hogy ilyen vagyok.A barátok mondták, hogy próbáljak társkereső oldalakat, mert állítólag otthon ültök, vagy egy olyan kis elszigetelt helyen éltek, ahol még a madár sem jár :3 De ahogy írták itt GYIK-on is többen, ha valaki önbizalom hiányos, az nem rakja fel magát társkereső oldalakra.Szóval hol lehet titeket megtalálni?Illetve nektek is a vagány rosz fiúk jönnek be, vagy ti is inkább az apáskodóbb fiúkat keresitek, akihez bármikor odabújhattok stb stb:

2014. jan. 15. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Itt vagyok! pár hónap múlva 16/l
2014. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2014. jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jah igen amúgy 22 vagyok és Zala megyében lakom :)
2014. jan. 15. 17:17
 4/12 Csakegylány.17 ***** válasza:
Vannak itt is :)
2014. jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom a többiek hol vannak, de én itt vagyok. :D Igazából sose jártam buliba ismerkedni, társkereső oldalra se regisztráltam.... És 20 éves koromig várnom kellett, míg vére valaki, akinek olyan a felfogása,mint neked, rám talált. Már 3 éve vagyunk együtt lassan.


Hogy hol vannak ilyen lányok még? Itt,ahol én lakom is vannak. Nyilván mindenhol léteznek. És... Van pár barátnőm, aki szintén a "szerény, visszahúzódó" kategóriába tartozik. Talán felvállalom egy kerítő szerepét,ha írsz nekem privátban. :D

2014. jan. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
A becsületességet, szeretetet, hűséget egy lány sem értékeli.
2014. jan. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, igen, elfelejtettem, hogy az ilyen pasik távol élnek ettől a várostól.
2014. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hatoska maga az általánosító parasztok díszpéldánya. Rossz helyen keresgélt, sz*rt kapott, és a csalódása miatt most minden nő szemétláda. (Persze ez fordított esetben is előfordul.) Máshová menj nyöszörögni.
2014. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
elbújtak :D
2014. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Éppen ezt az üzenetet olvassák, de áhhh, nem mernek válaszolni rá...
2014. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!